Menu

Co se u nás děje nového? Pojďte se podívat!

27.4.2021  | 1. Novinky

Vážení zákazníci,

hlásíme se po delší době s uplynulými novinkami. Proč po takové době? Inu, bylo toho nadmíru. Vezmeme to popořadě:

Dali jsme dohromady vlastní historii

Za deset let jsme ušli pořádný kus cesty a napsali tím příběh, který teď nabízíme v nové čtivé podobě k nakouknutí u nás na webu. Mrkněte na naše začátky. Za nás celkem fajn dekáda. Co myslíte?


Jsme v pokročilé fází nové podoby e-shopu

Hlavní pozornost jsme soustředili na novou podobu webu, kterou jsme už přidali na slovenskou verzi e-shopu. Úkol zněl jasně: vytvořit jednoduchý a přehledný e-shop, který bude skvěle fungovat i na mobilním zařízení. Potřebuje ještě pár úprav, ale brzy nový vzhled webu dokončíme a pustíme se i do úprav české verze webu. Co na novou podobu e-shopu říkáte?


inproducts_logo_eshop_new2

Řídíme se novým mottem

Být inovativními nás táhne už 10 let a přestat s tím nehodláme. Rozhodli jsme se, že toto krátké, jednoduché, ale všeříkající heslo nás bude oficiálně prezentovat. „Be innovative“ tak můžete vidět už v logu a brzy i v našich připravovaných videích. S heslem také přichází i nová barevná kombinace, která bude doprovázet web, reklamní podklady nebo i tento e-mail.


Pokračujeme ve vývoji nových produktů

Stále pracujeme na nových produktech a doufáme, že doma je budete moci mít do konce roku. Nevíte o jakých produktech je řeč? Pracujeme na řadě čističů, které budou zcela ekologické a určené jak na textil, tak i na kůži.


Tipy na jaro

 

transparent_200_bicycle 150

NANOPROTECH BICYCLE

Ochraňte jednotlivé části svého kola před rzí a nečistotami, promažte řetěz a zajistěte plynulé přehazování rychlostí s NANOPROTECH Bicycle. Vhodný do suchého i mokrého prostředí, na rám kola, bovdeny a lanka nebo gumová těsnění. Také pomáhá uvolnit zatuhlé závity.

 

transparent_400_textilnisedacky

 

INPRODUCTS IMPREGNACE NA TEXTILNÍ SEDAČKY

Impregnace na textilní sedačky dokonale ochrání všechny druhy vašich textilních, bavlněných i plyšových sedaček před zašpiněním od jídel, sladkých nápojů nebo domácích mazlíčků. Roztok je zcela bez zápachu, šetrný a bezpečný pro zdraví.

 

sady autokosmetiky

 

SADA NANO AUTOKOSMETIKY

Se sadou nano autokosmetiky vyčistíte své vozidlo po zimě za pár minut a až na několik měsíců ho ochráníte před dalším znečištěním. Obsahuje tekuté stěrače, autokosmetiku GNP Waterless & Wax 3v1 a balení šesti utěrek z mikrovlákna.

Zpět na články