Menu

Gun Cleaner nyní pořídíte ve větším 300 ml balení

20.1.2021  | 1. Novinky

Je jedno, jestli jste sváteční střelec nebo profesionál. Každá zbraň si zaslouží maximální péči a troufáme si říci, že jsme s řadou GNP for GUN objevili dokonalé řešení, které naši zákazníci využívají ve velkém a uspokojí i ty nejnáročnější. Představujeme proto GNP Gun Cleaner ve větším 300 ml balení.

Vysoce výkonný čistič na zbraně GNP Gun Cleaner je tekutý roztok ve spreji, který snadno aplikujete a účinně jím vyčistíte veškeré povýstřelové zplodiny jako měď, zinek, olovo, karbon nebo tombak. Roztok je šetrný ke dřevu, plastu, gumě i černění, není se proto třeba obávat poškození okrasných ani funkčních prvků zbraně.

To vše díky unikátní technologii s nanočásticemi, které proniknou nečistotami, vyplní mikrotrhliny a naruší přilnavost zbytků střelného prachu a jiných usazenin. Poté je stačí nečistoty už jednoduše setřít. S pravidelným užíváním navíc prodloužíte životnost svých zbraní a získáte jistotu, že budou vždy v té nejlepší kondici a nikdy vás nezradí.

S balením 300 ml efektivně vyčistíte celý svůj arzenál: pušky, brokovnice, pistole, revolvery a další střelné, vzduchové nebo plynové zbraně.

Mějte svou hlaveň stále čistou, pořiďte si GNP Gun Cleaner.

Řada čisticích, odmašťovacích a mazacích sprejů GNP for GUN skladem v e-shopu.

Zpět na články