Menu

Hlásíme přestěhováno

14.1.2019  | 1. Novinky

Nedávno jsme vás informovali o stěhování našich kanceláří do nových prostor. Nyní vám chceme sdělit, že jsme oficiálně přestěhovaní na novou adresu a zveme vás k nám na návštěvu. Kdyby tato informace byla pro někoho novinkou, přestěhovali jsme se z Břevnova na Zličín, konkrétně na adresu Strojírenská 259/16. Najdete nás v průmyslovém areálu Voltareal v budově číslo 46.

Zní to složitě? Nemusíte se bát, najdete nás velmi lehce, ale pro jistotu vám pomůžeme s navigací. Hromadnou dopravou k nám můžete dorazit autobusem číslo 180 nebo 164 na zastávku Strojírenská. Jestli jste k nám na Břevnov dojížděli autobusem, jezdili jste právě spojem 180. Stejný autobus, jiná zastávka. Nejbližší zastávka metra je Zličín, z které k nám jezdí autobus pouhých  5 minut. Po výstupu z autobusu si nemůžete brány areálu Voltareal nevšimnout. Projdete recepcí a po hlavní silnici jdete stále rovně do doby, kdy se cesta bude rozcházet doleva a doprava. Dáte se doleva, dokud nenarazíte na oranžovou dvoupatrovou budovu. My se nacházíme v 2. podlaží a vchod máme za rohem. Po vstupu do areálu vás budou navigovat naše cedule, které tam budou od února. Nelze se ztratit. Dorazíte spíše autem? Žádný problém. Postup je stejný. Autem můžete vjet do areálu až před budovu.

V krátkosti ještě v bodech:

  • MHD autobusem č. 180 (ze Zličína 5 minut) nebo 164 na zastávku Strojírenská,
  • do areálu Voltareal přes recepci,
  • rovně po hlavní ulici a první odbočkou doleva,
  • oranžová dvoupatrová budova č. 46,
  • vchod vlevo za rohem,
  • autem lze až k budově, stačí projet bránou.

Na závěr stačí už jen říci držte nám palce s novými prostory v zádech a my se těšíme na vaši návštěvu a vaši přízeň. Děkujeme!

Zpět na články