Menu

Nanoprotech Bicycle – testovaný mnohonásobným mistrem České republiky v cyklotrialu – Vlastislavem Kabeláčem Čiháčkem

8.2.2015  | 1. Novinky, 2. Články

Nanoprotech_Bicycle_test_Cihacek

NANOPROTECH® BICYCLE otestoval na svých kolech jeden z nejlepších jezdců Trialu a All Mountain Trialu v České republice – Vlastislav Kabeláč Čiháček, který s podporou Nanoprotechu získal i letošní dva tituly mistra České republiky a kterému nikdo neřekne jinak než Čihi.

„NANOPROTECH BICYCLE je opravdu unikátní produkt. Běžně jsem každý týden mazal řetěz a měnil jej v měsíčních intervalech, nemluvě o ložiskách a dalších namáhaných dílech mého závodního speciálu.

S klasickou nedůvěrou ke všemu novému jsem začal Nanoprotech Bicycle používat a byl jsem víc než překvapen. Minimalizace lepení nečistot, problém s nečistotou na ráfcích, kotoučích nebo rámu prakticky zmizel a řetěz je i po pár týdnech stále krásně promazaný, i přes ježdění ve vodě, písku, jehličí či prašném prostředí.

Trialová kola trpí prakticky každým skokem a pohybem po překážkách a podobná technologická výpomoc je velmi vítána. Ostatní prostředky šly do výslužby a děkuji Nanoprotechu za možnost vyzkoušet si tento malý zázrak,“ říká Čihi.

Vlastislav Kabeláč Čiháček

Na základě spokojenosti s výrobkem uzavíráme s Vlastou Kabeláčem Čiháčkem dlouhodobou spolupráci, při které bude i nadále testovat naše výrobky v extrémních podmínkách na Trialovém i klasickém MTB kole a reprezentovat značku NANOPROTECH na velkých cyklistických i kulturních akcích u nás i v zahraničí.

Více informací o Trialu a Vlastislavu Kabeláči Čiháčkovi naleznete zde nebo na jeho facebookovém profilu.

Vlastislav_Kabelac_Cihacek_dres

Zpět na články