Menu

Ošetření sprchového koutu přípravkem Super Antirain

30.8.2017  | 2. Články

Jak na ošetření zástěny sprchového koutu přípravkem Super Antirain?

_MG_7697Náš přípravek Nanoprotech Super Antirain je primárně vyvinut na ošetření čelního skla u automobilu. Na základě velkého ohlasu zákazníků, kteří ho použili v domácnosti – například na ochranu zástěny sprchového koutu, jsme se však rozhodli podrobněji rozebrat tuto možnost použití a sepsat výhody ošetření sprchového koutu přípravkem Super Antirain.

Ochrana Super Antirainu poskytuje sklu perfektní dlouhotrvající vodoodpudivé vlastnosti a jeho účinek je běžnými čistícími prostředky a vodou nesmyvatelný. Díky vám se nám potvrdilo, že tyto charakteristiky Antirainu otevírají dveře i pro široké možnosti dalšího použití. Lze s ním ošetřit solární panely, střešní okna, balkónová skla, skleníky, prosklené dveře, zástěny sprchových koutů, apod. A použití přípravku na samočistící ochranu zástěny sprchového koutu se budeme věnovat v tomto článku! Jak funguje na čelním skle auta se můžete podívat například na našem testovacím videu:

Proč ošetřit skla sprchového koutu?

Na velmi jednoduchou otázku také jednoznačná odpověď – za 189 Kč si ušetříte spoustu práce. Tedy, pokud předpokládáme, že Vám záleží na čistotě vaší koupelny. Znají to všichni, kteří mají sprchovou zástěnu z čirého skla. Po vyčištění a naleštění její vnitřní stěny se stačí pouze jednou osprchovat, a vaše práce je ta tam. Stěna se orosí, zacáká vodou, případně i zbytky šampónu nebo sprchového gelu a po zaschnutí můžete povrch čistit znovu.
_MG_7739
Nanoprotech Super Antirain dokáže tyto problémy velmi jednoduše eliminovat. Jeho účinná látka perfektně vyhlazuje povrch skla a vytváří na něm neviditelnou ochrannou vrstvu. Ta odpuzuje vodu, brání usazování nečistot (i stop po zaschnuté tvrdé vodě) a poskytuje sklu samočistící vlastnosti. Díky tomu stačí po sprchování zástěnu opláchnout čistou vodou a sklo zůstane čiré až po dobu 3 měsíců na jedno ošetření. Důvody jsou tedy jasné.

Jak je to však s aplikací přípravku?

S aplikací si nemusíte dělat starosti. Na rozdíl od některých jiných přípravků na bázi nanotechnologie není příliš složitá, zdlouhavá a nehrozí při ní rizika trvalého poškození povrchu. Mysleli jsme i na dostatečnou přípravu povrchu před nanesením samotné ochranné látky.

_MG_7706
Balení Super Antirainu obsahuje 3 jednotlivě balené ubrousky, každý z nich má svůj daný účel. Jedno balení je určené pro ošetření 2m čtverečních plochy. Pro 100% funkci nedoporučujeme tuto plochu překračovat a pokud máte například 2 větší dvoukřídlé dveře sprchového koutu, je rozumné použít na každé křídlo jedno balení, nebo dle potřeby.

Celková aplikace je nenáročná a stačí ji rozepsat do následujících bodů:

_MG_7700
1) Před samotným použitím balení je zapotřebí sklo vyčistit běžným přípravkem na skleněné povrchy. Pokud zástěna nebyla dostatečně udržovaná před ošetřením, myslete i na pořádné vyčištění vodního kamene ve spodní třetině skla! Pro tento účel budeme mít již brzy v nabídce šetrný čistič na usazeniny pod novou značkou GNP. Ale nevěšte hlavu, dlouho po ošetření již tuto činnost budete moci vypustit ze seznamu domácích prací.)

2) Balíček č. 1 obsahuje speciální odmašťovací ubrousek, který slouží k finální přípravě skla před nanesením účinné látky. Jemně jím přetřete celý povrch skla, který hodláte ošetřit.

_MG_77143) Ubrousek č. 2 je napuštěn účinnou látkou na bázi nanotechnologie. Opět s ním jemně přetřete celý povrch skla a vyčkejte minimálně 5 minut. Během této doby se 
nanočástice navážou na povrch skla a zformují požadovanou ochrannou vrstvu.

4) Posledním krokem je rozleštění ochranné vrstvy. Balení je uzpůsobeno tak, aby primárně při ošetřování nebyla potřeba dalšího vybavení, čili obsahuje leštící ubrousek č. 3. Nicméně, pokud máte doma k dispozici čistou utěrku z mikrovláken, doporučujeme ji použít pro pohodlnější rozlešťování.

Po dodržení správného postupu aplikace se účinek dostavuje ihned; není zapotřebí dále x-hodin čekat.

Jak dlouho takové ošetření vydrží?

Při běžném používání sprchového koutu přípravek vydrží spolehlivě působit až 3 měsíce. Během této doby Vám výrazně usnadní _MG_7740běžnou údržbu skleněných zástěn, odpuzuje vodu a urychluje její schnutí a brání vzniku šmouh a stop po tvrdé vodě. Obyčejnou vodou a běžnými čistícími a mycími prostředky je ochranná vrstva nesmyvatelná.

V blízké budoucnosti budeme pod novou značkou GNP vydávat celou řadu produktů přímo určených pro údržbu domácnosti. Do té doby si můžete usnadnit čekání využitím Super Antirainu na ošetření zástěny sprchového koutu a v praxi si ověřit přínos nanotechnologie pro užití v každodenním životě.

Kde můžu Super Antirain sehnat?

Vyzkoušejte jedinečný přípravek, který vám v domácnosti ušetří spoustu práce! Objednat ho můžete přímo od nás ZDE, nebo využít síť stovek našich prodejců po celé České i Slovenské republice ZDE. Při výběru kamenné prodejny si však pro jistotu ověřte dostupnost e-mailem nebo telefonicky předem.

Děkujeme za pozornost,
Tým Nanoprotech

Zpět na články