Menu

PF 2018

18.12.2017  | 1. Novinky

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

rádi bychom vám všem jménem celého našeho týmu popřáli příjemné strávení vánočních svátků a šťastný nový rok! Děkujeme především za veškerou dosavadní spolupráci a za důvěru, kterou zachováváte nám i našim výrobkům!

nanoprotech_pf2018(1)

V tomto roce za sebou máme intenzivní přípravy a ladění nových produktů. Tím jsme pokračovali v naší filosofii přinášení přípravků, které zjednodušují a zefektivňují každodenní život všem běžným uživatelům, ale nepohrdnou jimi ani profesionálové. Těm naše produkty navíc šetří nemalé peníze za náročný servis a opravy (viz sekce referencí).

Zatímco nové produkty GNP pro čištění a údržbu domácnosti a automobilů jsme oficiálně vydat stihli, řada impregnací se zpozdila z důvodu nedodání lahviček a rozprašovačů. Vše se ale již povedlo vyřešit a finalizování impregnací Inproducts očekáváme již krátce po Novém roce.

Provoz firmy během svátků

Dále bychom vás rádi informovali, že v průběhu vánočních svátků budeme mít celofiremní volno. Na základě toho budou veškeré objednávky (velkoobchodní i e-shopové) vyřizovány 2.1.2018. Poslední objednávky v roce 2017 vyřizujeme v pátek 22.12.2017 do 10h dopoledne.

Děkujeme za pochopení,

Tým Nanoprotech

Zpět na články