Menu

Rozdáváme lístky na For Bikes 2018!

7.3.2018  | 1. Novinky

Vážení milovníci kvalitních veletrhů,

letos se již po čtvrté účastníme největšího cyklistického veletrhu For Bikes. Zatímco se připravujeme na naší účast, máme pro vás velice dobré zprávy, neboť jsme se rozhodli rozdat rovnou 15 vstupenek na letošní ročník populárního For Bikes 2018.

15 vstupenek ve formě elektronických voucherů v pdf budeme zasílat odměnou za objednávky z e-shopu v libovolné výši.

Co udělat pro to, abych získal/a vstupenku?

Je to vcelku jednoduché. Od 7.3. do 31.3. stačí udělat libovolnou objednávku přímo z našeho e-shopu a do poznámky k objednávce napsat heslo: „chci jít na For Bikes“. Voucher zašleme prvním patnácti z vás, kteří si objednají a vyplní poznámku u objednávky. Vstupenku však zašleme zvlášť až po zdárném doručení, převzetí nebo zaplacení objednávky! K jedné objednávce je možnost získat POUZE jeden voucher.

Screen Shot 2018-03-07 at 11.37.58

Co když nestihnu být mezi prvními 15?

Mysleli jsme i na zákazníky, kteří holt nemusí mít to štěstí objednat včas a dostat se do prvních 15ti odměňovaných. Pokud se vám náhodou stane, že vstupenky budou již rozdané, obdržíte jako bonus zdarma 1x Nanoprotech Super Antirain.

Co když na For Bikes vůbec nechci?

Rozhodli jsme se zároveň udělat i souběžnou bonusovou akci pro všechny naše e-shopové zákazníky – i v případě, že pro ně cyklistický veletrh není zajímavý. Pro všechny objednávky od 7.3. do 31.3. přibalíme zdarma 1x Nanoprotech Super Antirain! Pokud budete mít zájem o tuto akci, stačí napsat do poznámky heslo: „Antirain zdarma“.

Věříme, že pro vás akce bude zajímavá a těšíme se na shledání u našeho stánku! Pokud by bylo s podmínkami cokoliv nejasné, neváhejte mne kontaktovat:

Matěj Pleskač
732 216 693
pleskac@nanoprotech.cz

Zpět na články