Menu
  • Cenově výhodný balíček: ušetříte 306 Kč a doprava je zdarma
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • Kompletní informace o nákupu zde
+ -

Dárková sada Auto Moto Profi

Cenově výhodný balíček sprejů Nanoprotech a čističů GNP Automotive. Vhodný pro obdarování automoto nadšenců, kteří rádi dopřejí svému vozu kvalitní péči. Spreje se postarají o antikorozní ochranu vozidla i o izolaci autoelektroniky. Autokosmetika z řady GNP pak poslouží jako vysoce účinný a snadný způsob mytí auta, který navíc poskytne povrchu vozidla hydrofobní ochrannou vrstvu. Obsahuje 1x sprej Auto Moto Anticor 150 ml, 1x sprej Auto Moto Electric 150 ml, 1x tekutý stěrač, 1x čistič na autoskla a 1x přípravek na mytí auta bez vody.

Vánoční dárkové balení

Přejete si dárkovou sadu speciálně zabalit? Napište prosím během objednávky do poznámky „Vánočně zabalit„. Dárkové sady nebalíme automaticky do dárkového balení! Děkujeme.

Dárková sada Auto Moto Profi obsahuje

1) 1x Nanoprotech Auto Moto Anticor 150ml

Sprej Auto Moto Anticor spolehlivě ochrání auto, čtyřkolku nebo motorku před korozí, vyřeší problémy se skřípajícími panty, rzí nebo zatuhlými zámky. Přípravek na povrchu kovu dokáže díky obsaženým nanočásticím vytvořit ultra-tenkou ochrannou vrstvu, která povrch vyhladí a sníží tak případné tření, takže sprej funguje jako dokonalé mazivo.

>Chrání před korozí

> Odstraňuje rez

>Povoluje zatuhlé mechanismy

> Chrání před zamrznutím

> Odolá i slanému prostředí

2) 1x Nanoprotech Auto Moto Electric 150ml

Problémy se vzlínající vodou do elektroinstalace řeší obzvlášť terénní jezdci, ale nevyhnou se ani běžným řidičům. Sprej Auto Moto Electric obsahuje nanočástice, díky kterým dokáže zaizolovat vodiče, ochránit elektroinstalaci před oxidací a pročistit již zoxidovanou autoelektroniku. Je vhodný například na ošetření baterie a jejích kontaktů, alternátorů a indukčních cívek, konektorů a dalších kontaktů všech možných druhů.

> Výborná prevence poruch

> Dokáže zachránit i navlhlou autoelektoniku

> Odstraňuje oxidaci

>Chrání před zkratem

> Čistí kontakty

 

3) 1x GNP Super Nano Antirain Professional pro všechna autoskla

Super Nano Antirain byl speciálně vyvinut s cílem zpříjemnit jízdu autem za špatného počasí. Ideální řešení pro aktivní řidiče, kteří bojují se zhoršenou viditelností při dešti, námrazou na sklech či zbytky hmyzu a dalšími nečistotami. Přípravek formuje ochrannou hydrofobní vrstvu na povrchu skla, díky které můžete i autosklu propůjčit vlastnosti laku, ošetřeného prémiovými vosky na karoserii. Tato varianta je vhodná pro ošetření čelního skla, zrcátek, bočních i zadních skel, případně plexi štítů u motocyklů a přileb.

> Zvyšuje viditelnost za špatného počasí

>Jednoduchá aplikace

> Výrazně usnadňuje odstraňování námrazy

> Urychluje čištění skel, chrání skla před mechanickým poškozováním

> Ideální v kombinaci s GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive

4) 1x GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada

Sada Glass & Mirrors Cleaner v řádu několika sekund vyčistí špinavé a umazané autosklo. Díky svému složení přípravek vzlíná pod vrstvu špíny a formuje na povrchu skla neviditelnou ochrannou vrstvu. Ochrana odpuzuje vodu, poskytuje sklu dlouhotrvající lesk a omezuje jeho špinění. Znatelně urychluje a zpříjemňuje ruční mytí skel, při stírání nezanechává šmouhy.

> Rychlé a snadné ruční čištění autoskel

> Nezanechá šmouhy

> Odpuzuje vodu a nečistoty

> Vhodné i pro čištění v interiéru

5) 1x GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada

Šetrně čistí a odstraňuje špínu, prach a zbytky hmyzu, umožňuje mytí auta bez vody. To vše během několika sekund a bez rizika poškrábání svrchní vrstvy laku. Následné rozleštění je nenáročné, příjemné a při použití přiložených utěrek z mikrovlákna nezanechává šmouhy. Možno použít pro suché čištění lehce až středně znečištěných vozů, nebo jako tekutý vosk pro umytý a suchý lak. Díky použité technologii přípravek vzlíná pod vrstvu špíny, nadzvedává ji a umožňuje její šetrné odstranění. Jako tekutý vosk formuje hydrofobní vrstvu s ultimátním mokrým vzhledem a eliminuje ulpívání nečistot. Obnovuje a zachovává přirozenou barvu vozu a poskytuje mu brilantní lesk.

> Snadné mytí auta i bez vody

> Obohacuje barvu a poskytuje ultimátní lesk

> Nezanechává šmouhy

> Šetrně odstraňuje prach, špínu a zbytky hmyzu

Proč zvolit dárkovou sadu Auto Moto Profi?

Sada obsahuje spreje Nanoprotech Auto Moto Anticor a Auto Moto Electric, které se postarají o bezproblémový chod vašeho vozu. V balíčku najdete také čistič na autoskla, tekutý stěrač a přípravek pro mytí celého auta bez nutnosti použití vody.

Balíček obsahuje 2 spreje, tekutý stěrač, čistič autoskel a přípravek na mytí auta bez vody v celkové ceně 2 035,- Kč, ale jeho cena je 1 729,- Kč. Ušetříte tak 305,- Kč a poštovné navíc hradíme my!

UPOZORNĚNÍ: sada je balena jako standardní zásilka, z technických důvodů nemá dárkové balení.

 Bezpečnostní list


Koupit Dárková sada Auto Moto

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.