Menu
  • Cenově výhodný balíček: ušetříte 286 Kč a doprava je zdarma
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • Kompletní informace o nákupu zde
+ -

Dárková sada Home Profi

Cenově výhodný balíček sprejů Nanoprotech a čističů GNP Windows & Mirrors Cleaner Home, Surface Soap Scum pro koupelnu a Glass Cooktop Renovator pro kuchyň. Díky tomuto balíčku bude péče o váš domov snadná a rychlá.  Sprej Nanoprotech Home s jedinečnými mazacími schopnostmi byl speciálně vyvinut tak, aby zabránil korozi a zamrzání  zařízení a techniky v domácnosti i na zahradě. Čističe GNP účinně odstraní všechnu špínu, mastnotu i vodní kámen a dodají povrchu hydrofobní vlastnosti a vysoký lesk. Sada obsahuje 1x sprej Home 150ml, 1x sprej Electric 75ml, 2x čistič na okna, 2x čistič do koupelny a 2x čistič do kuchyně.

Vánoční dárkové balení

Přejete si dárkovou sadu speciálně zabalit? Napište prosím během objednávky do poznámky „Vánočně zabalit„. Dárkové sady nebalíme automaticky do dárkového balení! Děkujeme.

Dárková sada Home Profi obsahuje

1) 1x Nanoprotech Home 150ml

Sprej Nanoprotech Home je určen pro všechny kutily, řemeslníky i profesionální servisní techniky. Snadno vyřeší problémy s vrzajícími panty od dveří, zatuhlými šrouby nebo rezavějícími nástroji. Sprej Nanoprotech využívá nano částice, které zaplní i tu sebemenší trhlinku či nerovnost a vytvoří tak vrstvu, která odpuzuje vodu a zabraňuje korozi.

>Chrání před korozí

> Odstraňuje rez

>Povoluje  i zatuhlé šrouby

>Zabrání vrzání a drhnutí

>Rozpohybuje zamrzlé mechanismy

2) 1x Nanoprotech Electric 75ml

Sprej Electric zajistí vaší elektronice preventivní i zpětnou ochranu elektrických kontaktů a spojů před vlhkostí, oxidací a zkratem. Díky obsahu nanočástic v roztoku NANOPROTECH Electric pronikne i přes korozi přímo na ošetřený kovový povrch, na kterém se vytvoří tenká ochranná vrstva. Ta je schopna vytěsnit vlhkost, zabránit oxidaci, spolehlivě zaizolovat vodiče a zamezit tak probíjení elektrického proudu a případnému zkratu.

>Chrání před oxidací a zkratem

>Dokáže zachránit již navlhlou elektroniku

>Obnovuje kontakty

>Působí i v chemicky agresivním prostředí

3) 2x GNP Windows & Mirrors Cleaner Home sada

Čistič GNP na okna a zrcadla snadno a rychle vyčistí a vyleští skleněné povrchy v domácnosti. Nanočástice, které přípravek obsahuje, na ošetřeném povrchu vytvoří ochrannou neviditelnou vrstvu, která odpuzuje vodu a brání usazování nečistot.

> Zvyšuje lesk a průzračnost skel

> Nezanechává šmouhy a stopy po očištění

> Vytváří vodoodpudivou vrstvu

>Brání usazování nečistot

4) 2x GNP Soap Scum Remover sada

Soap Scum Remover je přípravek pro šetrné, přesto však vysoce efektivní čištění a údržbu keramických, nerezových a chromových povrchů v domácnosti. Náš produkt využívá nanočástice, které při aplikaci prostupují usazeným vodním kamenem a zaschlými nečistotami, čímž výrazně usnadňují jejich následné čištění. Zároveň vyhladí čištěný povrch a zaplní na něm i ty nejmenší trhliny a póry. Ošetřený povrch se tak zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra, která aktivně odpuzuje vodu a výrazně omezuje špinění.

> Poskytuje koupelně dokonalou čistotu

>Obnovuje barvu a dodává dlouhotrvající lesk

> Lehce odstraňuje i opravdu odolné usazeniny

>Vhodné pro údržbu umyvadel, dřezů, wc, sprch, van,

vodovodních kohoutků a keramických dlaždic

5) 2x GNP Glass Cooktop Renovator sada

Glass Cooktop Renovator je určen na péči o sklokeramické varné desky a skleněné výplně dveří trouby. Díky nano vrstvě, kterou na povrchu vytvoří po nanesení přípravku, rychle odstraníte připečenou mastnotu, zaschlou špínu, šmouhy nebo olej aniž byste povrch poškrábali. Tato vrstva dodá varné desce lesk a zabraňuje jejímu dalšímu špinění.

> Snadno odstraňuje připečenou mastnotu a odolné skvrny

> Obnovuje barvu a poskytuje dlouhotrvající lesk

> Garantuje dokonalou čistotu pro varné desky

Proč zvolit dárkovou sadu Home Profi?

Sada obsahuje spreje Nanoprotech Home, díky kterým povolíte každý zatuhlý šroubek a vyřešíte vrzající dveře. V balíčku najdete také čistič na skla, čistič varných desek a přípravek na odstranění vodního kamene.

Balíček obsahuje 1 sprej Home 150ml, 1 sprej Electric 75ml, 2x čistič skel, 2x přípravek na odstranění vodního kamene a 2x čistič varných desek v celkové ceně 1 902,- Kč, ale jeho cena je 1 616,- Kč. Ušetříte tak 286,- Kč a poštovné navíc hradíme my!

UPOZORNĚNÍ: sada je balena jako standardní zásilka, z technických důvodů nemá dárkové balení.

 Bezpečnostní list


Koupit Dárková sada Home

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Dárková sada Outdoor Výhodná sada impregnací na textil pro milovníky pobytů v přírodě

Výhodný balíček impregnací na obuv, outdoorové oblečení a stany a batohy

Více o Dárková sada Outdoor