Menu
  • Cenově výhodný balíček: ušetříte 115 Kč a doprava je zdarma
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • Kompletní informace o nákupu zde
+ -

Dárková sada Home Standard

Cenově výhodný balíček sprejů Nanoprotech a čističů GNP Windows & Mirrors Cleaner Home, Surface Soap Scum pro koupelnu a Glass Cooktop Renovator pro kuchyň. Díky tomuto balíčku bude péče o váš domov snadná a rychlá. Sprej Nanoprotech Home s jedinečnými mazacími schopnostmi byl speciálně vyvinut tak, aby zabránil korozi a zamrzání techniky v domácnosti i na zahradě. Ochranu pro elektrické kontakty zajistí izolační sprej Electric. Čističe GNP účinně odstraní všechnu špínu, mastnotu i vodní kámen a dodají povrchu hydrofobní vlastnosti a vysoký lesk. Sada obsahuje 1x sprej Home 75ml, 1x sprej Electric 75ml, 1x čistič na okna, 1x čistič do koupelny a 1x čistič do kuchyně.

Vánoční dárkové balení

Přejete si dárkovou sadu speciálně zabalit? Napište prosím během objednávky do poznámky „Vánočně zabalit„. Dárkové sady nebalíme automaticky do dárkového balení! Děkujeme.

Dárková sada Home Standard obsahuje

1) 1x Nanoprotech Home 75ml

Sprej Nanoprotech Home je určen pro všechny kutily, řemeslníky i profesionální servisní techniky. Snadno vyřeší problémy s vrzajícími panty od dveří, zatuhlými šrouby nebo rezavějícími nástroji. Sprej Nanoprotech využívá nanočástice, které zaplní i tu sebemenší trhlinku či nerovnost a vytvoří tak vrstvu, která odpuzuje vodu a zabraňuje korozi.

>Chrání před korozí

> Odstraňuje rez

>Povoluje i zatuhlé šrouby

>Zabrání vrzání a drhnutí

>Rozpohybuje zamrzlé mechanismy

1) 1x Nanoprotech Electric 75ml

Sprej Electric zajistí vaší elektronice preventivní i zpětnou ochranu elektrických kontaktů a spojů před vlhkostí, oxidací a zkratem. Díky obsahu nanočástic v roztoku Nanoprotech Electric pronikne i přes korozi přímo na ošetřený kovový povrch, na kterém se vytvoří tenká ochranná vrstva. Ta je schopna vytěsnit vlhkost, zabránit oxidaci, spolehlivě zaizolovat vodiče a zamezit tak probíjení elektrického proudu a případnému zkratu.

>Chrání před oxidací a zkratem
> Obnovuje kontakty
>Dokáže zachránit i navlhlou elektroniku
>Chrání i v chemicky agresivním prostředí
>Rozpohybuje zamrzlé mechanismy

2) 1x GNP Windows & Mirrors Cleaner Home sada

Čistič GNP na okna a zrcadla snadno a rychle vyčistí a vyleští skleněné povrchy v domácnosti. Nanočástice, které přípravek obsahuje, na ošetřeném povrchu vytvoří ochrannou neviditelnou vrstvu, která odpuzuje vodu a brání dalšímu usazování nečistot.

> Zvyšuje lesk a průzračnost skel

> Nezanechává šmouhy a stopy po očištění

> Vytváří vodoodpudivou vrstvu

>Brání usazování nečistot

3) 1x GNP Soap Scum Remover sada

Soap Scum Remover je přípravek pro šetrné, přesto však vysoce efektivní čištění a údržbu keramických, nerezových a chromových povrchů v domácnosti. Náš produkt využívá nanočástice, které při aplikaci prostupují usazeným vodním kamenem a zaschlými nečistotami, čímž výrazně usnadňují jejich následné čištění. Zároveň vyhladí čištěný povrch a zaplní na něm i ty nejmenší trhliny a póry. Ošetřený povrch se tak zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra, která aktivně odpuzuje vodu a výrazně omezuje špinění.

> Poskytuje koupelně dokonalou čistotu

>Obnovuje barvu a dodává dlouhotrvající lesk

> Lehce odstraňuje i opravdu odolné usazeniny

>Vhodné pro údržbu umyvadel, dřezů, wc, sprch, van,

vodovodních kohoutků a keramických dlaždic

4) 1x GNP Glass Cooktop Renovator sada

Glass Cooktop Renovator je určen na péči o sklokeramické varné desky a skleněné výplně dveří trouby. Díky nano vrstvě, kterou vytvoří po nanesení přípravku, rychle odstraníte připečenou mastnotu, zaschlou špínu, šmouhy nebo olej aniž byste povrch poškrábali. Tato vrstva navíc dodá varné desce lesk a zabraňuje jejímu dalšímu špinění.

> Snadno odstraňuje připečenou mastnotu a odolné skvrny

> Obnovuje barvu a poskytuje dlouhotrvající lesk

> Garantuje dokonalou čistotu pro varné desky

Proč zvolit dárkovou sadu Home Standard?

Sada obsahuje sprej Nanoprotech Home, díky kterým povolíte každý zatuhlý šroubek a vyřešíte vrzající dveře a sprej Nanoprotech Electric, který se postará o izolaci elektrických spojů. V balíčku najdete také čistič na skla, čistič varných desek a přípravek na odstranění vodního kamene. Čističe GNP Vám díky svému dlouhotrvajícímu efektu usnadní péči o domov.

Balíček obsahuje sprej, čistič oken, čistič varných desek a odstraňovač vodního kamene v celkové ceně 1 145- Kč, ale jeho cena je 1 030,- Kč, poštovné tedy hradíme my!

UPOZORNĚNÍ: sada je balena jako standardní zásilka, z technických důvodů nemá dárkové balení.

 Bezpečnostní list


Koupit Dárková sada Home

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Dárková sada Home Mazací a izolační spreje a čističe pro snadnou péči o domácnost

Výhodná sada spreje Nanoprotech a čističů do domácnosti, díky kterým bude úklid radost

Více o Dárková sada Home