Menu
  • Doprava zdarma při objednávce nad 1200 Kč
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • SKLADEM > 5 ks
Koupit v e-shopu

Sada pro motorkáře (kůže)

Impregnace na kůži ochrání vaše kožené boty a koženou kombinézu před všemi rozmary počasí. Díky voskové příměsi bude kůže navíc vyživená a zabráníte tím případnému popraskání. Kožená obuv a oděv tak budou vypadat vždy skvěle. Zásluhou antikorozního spreje zůstane ochráněna i vaše motorka a vy se tak můžete bez obav vydat kamkoliv.

Sada pro motorkáře (kůže) obsahuje:

1) NANOPROTECH Auto Moto Anticor (150ml)

Sprej Auto Moto Anticor ochrání exponované části motocyklu před působením počasí. Nanesením roztoku s nanočásticemi promažete řetěz a ochráníte veškeré kovové součástky před korozí. Roztok není agresivní a nepoškozuje žádné materiály Sprej:

– vytěsní vodu a až na 1 rok zabrání přístupu vodě i soli,
 odstraňuje korozi,
 uvolní zatuhlé součástky,
– promaže a ochrání řetěz
– Nepoškozuje plast, gumu ani lakované plochy


2) INPRODUCTS Wax impregnace na koženou obuv (200ml)

Přípravek vytvoří na povrchu kůže ochrannou křemíkovou vrstvu, která odpuzuje vodu i nečistoty. Díky voskové příměsi je navíc kožená obuv vyživená a zachovává si svou původní barvu a lesk.

 až na 3 měsíce ochrání koženou obuv před promočením a znečištěním,
 zabraňuje popraskání obuvi,
– ochrana proti posypové soli,
– obnovuje původní barvu a lesk materiálu.


3) INPRODUCTS Wax impregnace na kožené oděvy (200ml)

Tenký film křemíkových nanočástic ochrání koženou kombinézu a rukavice před ušpiněním, ulpíváním hmyzu a provlhnutím, vosková složka navíc kůži zvláčňuje a vyživuje.

– zvláční kůži a zamezí jejímu popraskání,
– odpuzuje vodu, zamezuje ulpívání hmyzu a jiných nečistot,
– usnadňuje údržbu a výrazně prodlužuje životnost a udržuje původní vzhled,
– brání před poškozením a vyšisováním od slunečních paprsků.


3 důvody, proč sáhnout po sadě pro motorkáře (kůže):

Zvláční kůži a zabrání jejímu popraskání

Vosková příměs v impregnaci přírodní kůži vyživuje a brání jejímu popráskání na prudkém slunci i v mrazivém počasí. Obnovuje také původní barvu a lesk materiálu.

Zamezí ulpívání nečistot

Roztok impregnace INPRODUCTS vytvoří na povrchu pravé kůže ochrannou křemíkovou vrstvu. Ta odpuzuje vodu, ulpívání hmyzu a jiných nečistot. Brání tak před vznikem nevzhledných skvrn a zároveň velmi usnadňuje následnou

Promazává řetěz, chrání a usnadňuje odstranění rzi

Souvislá vrstva nanočástic spreje Nanoprotech Auto Moto Anticor ochrání a promaže řetěz na motocyklu. Na povrchu rozruší vazby mezi kovem a rzí. Díky tomu odstraníte korozi a znečištění obyčejným hadrem nebo kartáčem.


Jak impregnace INPRODUCTS funguje:


 Bezpečnostní list

Manuál Nanoprotech Anticor

Manuál Impregnace Inproducts


Koupit Sada pro motorkáře (kůže)

Koupit v e-shopu

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Impregnace na KOŽENÉ ODĚVY Impregnace INPRODUCTS až na 3 měsíce zvláční a vyživí oblečení a doplňky z pravé kůže a ochrání je před popraskáním a znečištěním.

Impregnace INPRODUCTS až na 3 měsíce zvláční a vyživí oblečení a doplňky z pravé kůže a ochrání je před popraskáním a znečištěním. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Impregnace na KOŽENÉ ODĚVY

Doporučujeme také Impregnace na KOŽENOU OBUV Impregnace INPRODUCTS až na 3 měsíce zvláční a vyživí vaši obuv z pravé kůže a ochrání ji před popraskáním, vlhkem a znečištěním.

Impregnace INPRODUCTS až na 3 měsíce zvláční a vyživí vaši obuv z pravé kůže a ochrání ji před popraskáním, vlhkem a znečištěním. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Impregnace na KOŽENOU OBUV

Doporučujeme také Nanoprotech Auto Moto Anticor promaže a vyčistí součástky, odstraní rez z karoserie a až na 1 rok zabrání korozi vozu

S Nanoprotech Auto Moto Anticor zabráníte korozi na svém voze, čtyřkolce nebo motorce – až na 12 měsíců. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Auto Moto Anticor