Menu
  • Doprava zdarma při objednávce nad 900 Kč
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • Kompletní informace o nákupu zde
  • SKLADEM
+ -

GNP Windows & Mirrors Cleaner HomeWIndows & Mirrors sada


Řešení pro jednoduché, avšak mimořádně účinné čištění, a zároveň ochranu oken, zrcadel, lesklých televizních obrazovek a monitorů, solárních panelů, lakovaného nábytku a dalších skleněných, lakovaných povrchů a plexiskel v domácnosti. Čistí špínu a prach v řádech několika sekund. Nezanechává stopy a šmouhy po ošetření. Receptura Super Nano proniká vrstvou špíny na povrch skla, na kterém formuje neviditelnou hydrofobní ochrannou vrstvu. Ta následně odpuzuje vodu, brání usazování nečistot a dodává povrchu skel dlouhotrvající lesk a průzračnost. Znatelně snižuje množství času, věnovaného čištění oken. Rychlá a jednoduchá aplikace.

Klíčové vlastnosti

Rychle a jednoduše vyčistí skleněné a lakované povrchy

Zvyšuje lesk a průzračnost skel

Vytváří vodoodpudivou vrstvu a brání usazování nečistot

Nezanechává stopy a šmouhy po ošetření.

Balení obsahuje:

750 ml přípravku Super Nano Cleaner v rozprašovači, 2x utěrka na sklo z mikrovláken, jednorázové rukavice

Představení produktů GNP pro domácnost:

Jaké jsou hlavní výhody balení Windows & Mirrors Cleaner Home?

1)  Odpuzuje vodu a nečistoty

Nejedná se o obyčejný čistič na sklo. Přípravek funguje na bázi nanotechnologie, jako ostatní produkty GNP. Díky tomu i obyčejným vyčištěním skla povrchu poskytnete dočasné hydrofobní vlastnosti. Nejlepšího efektu dosáhnete v případě opakovaného používání přípravku, kdy s každým dalším vyčištěním vlastnosti i výdrž ochranné vrstvy posílíte, a tím můžete zároveň s každým ošetřením i prodloužit interval dalšího čištění.

2)  Jednoduché použití, rychlé výsledky

Balení přímo obsahuje 2 mikrovlákenné utěrky na sklo. Sada tedy obsahuje přesně to, co potřebujete pro jednoduché a rychlé docílení perfektní čistoty a průzračnosti oken. Opakované používání navíc znatelně vylepšuje základní ochrannou vrstvu, kterou přípravek vytváří při rozleštění!

Jak Windows & Mirrors Cleaner Home používat?

Screen Shot 2017-11-20 at 15.25.43

Přípravek může být aplikován přímo na lehce až středně znečištěné sklo. Silné nánosy špíny/bláta musí být opláchnuty před aplikací. Přípravek lze použít pro čištění oken zvenku, i zevnitř a kdekoliv v interiéru. Je šetrný ke všem povrchům; v případě, že přípravek steče z okna, nehrozí narušení gumového těsnění, okenic, parapetů, plastových rámů, apod. Nanášejte ze vzdálenosti 10 – 15 cm.

GLASS APLIKACE

Nenechávejte přípravek zaschnout na povrchu! Doporučujeme používat přípravek, pokud je teplota ošetřovaného povrchu i okolního prostředí v rozmezí od 5 °C do 35 °C.

Doba použitelnosti: 3 roky v případě skladování v originálním balení v teplotním rozmezí od 5°C do 45°C.

 Bezpečnostní list

Cena: 249 Kč včetně DPH


Koupit GNP Windows & Mirrors Cleaner Home

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také GNP Glass Cooktop Renovator Odstraňuje připečenou mastnotu a zaschlou špínu a poskytuje ochrannou vrstvu před dalším znečištěním.

Přípravek pro šetrné, avšak efektivní čištění a údržbu skla, sklo-keramických varných desek a skleněných výplní dveří trouby.

Více o GNP Glass Cooktop Renovator

Doporučujeme také GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive Vyčistí špinavá a mastná autoskla. Při stírání nezanechává šmouhy, poskytuje sklu lesk a omezuje jeho špinění.

Sada na šetrné čištění autoskel. Poskytuje sklu dočasné hydrofobní vlastnosti, které se při opakovaném používání posilují.

Více o GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive

Doporučujeme také Nanoprotech Home Promazává a uvolňuje zatuhlé mechanismy, zabraňuje korozi a zamrzání, chrání gumová těsnění.

S Nanoprotech Home odstraníte korozi, uvolníte zatuhlé mechanismy a až na 1 rok zabráníte reznutí nástrojů. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Home