Menu

Veškeré nákupy již pouze na Inproducts.cz / Inproducts.sk

21.3.2022  | 1. Novinky

Začátkem roku jsme vám představili e-shop INPRODUCTS v novém kabátě a nyní sem soustředíme veškeré zákaznické nákupy. Paralelní firemní stránky s internetovým obchodem na adrese www.nanoprotech.cz zůstávají již pouze katalogem našich inovativních produktů. Při koupi budete automaticky přesměrováni na e-shop Inproducts.cz, který nabízí příjemný moderní design a skvělé funkcionality, které jako zákazníci jistě oceníte. 

Kromě přehlednějšího a přívětivějšího výběru z nabídky se registrací na webu můžete zapojit do věrnostního programu, který vám při pravidelných nákupech načte odpovídající slevu. V e-shopu navíc vyhlašujeme také mimořádné akce a vyplatí se proto sledovat naše sociální sítě, kde se o nich vždy dozvíte mezi prvními.

Oproti starým stránkám Nanoprotech zaplatíte na Inproducts.cz nově pohodlně platební kartou. V nabídce je široké spektrum sortimentu, který neustále rozšiřujeme o nové výrobky.

Doručení zakoupeného zboží nabízíme prostřednictvím zásilkových služeb GLS a také oblíbenou Zásilkovnu, která má skvělé pokrytí téměř pěti tisíc výdejních míst po celé republice. A dovážíme i na Slovensko, nyní můžete objednávat v EUR přímo z našeho sk e-shopu www.inproducts.sk

Těšíme se na vaši návštěvu

Váš tým

NANOPROTECH & INPRODUCTS

Zpět na články