Menu

Výrobek roku – Nanoprotech Electric!

9.2.2015  | 1. Novinky

For_Hobby_Nanoprotech_vyrobek_roku

S hrdostí vám sdělujeme, že spreje Nanoprotech Electric vyhrály na výstavě For Hobby v Praze „Výrobek roku 2014/2015“! Přečtěte si více informací a podívejte se na udělený certifikát.

Veletrh Model Hobby se koná od roku 1992 pravidelně každý rok. V současné době je to největší a nejnavštěvovanější akce v České republice. Letos se konal již v pořadí 23. Modelářský veletrh ve dnech 2.–5. 10. 2014 v PVA EXPO Praha.

Jak už jsme zmínili v úvodu, na této výstavě se konala soutěž „Výrobek roku“, kdy modeláři mohli hlasovat o nejlepší výrobky roku 2014/2015. Nanoprotech Electric do soutěže přihlásila naše partnerská firma RCKing s.r.o. a s naším izolačním sprejem sklidila opravdový úspěch.

Zde je udělený certifikát

For_Hobby_Nanoprotech_certifikat

Vyjádření k výrobku Nanoprotech Electric

Nanoprotech Electric představuje revoluční příležitost, jak ochránit citlivé elektronické části (nejen) RC modelů proti vlhkosti. Tento roztok proniká díky extrémně nízkému povrchovému napětí hluboko do mikrotrhlin a pórů materiálu a dokonale vytěsňuje vlhkost. Kromě opravy přístrojů zasažených vodou se hodí především k dokonalé izolaci všude tam, kde je to třeba – baterie, motory, regulátory, serva, řídící jednotky atd. Ochrana vydrží až 1 rok. Nanoprotech by si měl určitě najít místo u každého modeláře.

Přehled výrobků roku a zdroj vyjádření ke spreji zde.

Fotografie z výstavy

Děkujeme firmě RCKing za skvělou spolupráci a všem za podporu.

Tým Nanoprotech

Zpět na články