Menu

Jak chránit autosklo přípravkem Super Antirain

9.5.2017  | 2. Články

_MG_7365Aktuálně posledním přírůstkem našeho portfolia je přípravek Nanoprotech Super Antirain. Jedná se o speciální tekuté stěrače v praktickém jednorázovém balení pro ošetření čelního skla automobilů. Dotazy ohledně tohoto přípravku z vaší strany se množí, proto jsme zpracovali tento krátký článek, ve kterém si podrobně projdeme jeho funkci a aplikaci.

Proč chránit čelní sklo automobilu?

Přes veškeré novinky ze světa bezpečnostních asistentů u nových automobilů, perfektní viditelnost zůstává pro řidiče alfou a omegou cestování na čtyřech kolech. Čisté a pokud možno suché sklo je za všech okolností stěžejní pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu. I když máte autosklo prozatím čiré a nepoškrábané, bez patřičného ochranného povlaku bude přirozeně lepit nečistoty, zbytky hmyzu, stopy po posypové soli, apod. Samotné sklo navíc nezvládá i při použití stěračů odvádět větší množství vody při jízdě v silnějším dešti, čímž zásadně ovlivňuje viditelnost a má neblahý vliv na řidičovu pozornost. Vzali jsme v potaz všechny tyto problémy i existenci různých stávajících přípravků pro ošetření čelního skla a na základě toho jsme vyvinuli Nanoprotech Super Antirain.

Natočili jsme pro vás video „Jak a proč aplikovat Nanoprotech Super Antirain“.

O přípravku Super Antirain

Mnozí z vás již má zkušenost s použitím tzv. tekutých stěračů, případně dražších alternativ z řad prémiových detailingových_MG_7377 přípravků. Buď se jedná o obyčejné tekuté stěrače v rozprašovači, které na skle vydrží fungovat stěží dva týdny aktivního provozu, nebo o drahé přípravky, u kterých hrozí ztráta funkčnosti kvůli složité aplikaci, při které navíc mnohdy musíte vůz na 24h odstavit pod střechu. Proto jsme na trh přišli s alternativou, jež přímo bere v potaz nepříjemnosti, které se pojí s použitím obyčejných i předražených přípravků.

Nanoprotech Super Antirain je balíček pro jednorázové ošetření čelního skla. Přípravek lze snadno a rychle aplikovat kdekoliv, stačí pouze počítat s doporučenou teplotou nad 10 °C. Balíček obsahuje 3 zvlášť zabalené ubrousky, kterými postupně přetřete sklo a můžete vyrazit!

Jak Super Antirain funguje?

Účinná látka přípravku dokonale vyhlazuje povrch skla a vyplňuje na něm i ty nejmenší mikrotrhliny a póry. Díky tomu povrch zarovná a poskytuje mu perfektní hydrofobní vlastnosti, minimalizuje ulpívání nečistot a namrzání. Během rychlejší jízdy za deštivého počasí kapky i proudy vody samy stékají ze skla bez nutnosti použití stěračů. Takové účinky přípravku na autoskle přetrvají až 10.000 ujetých kilometrů / minimálně po dobu 3 měsíců.
MVI_7442-2

Kde všude může být přípravek nápomocný?

Balíček je primárně určen pro ošetření čelního skla a množství účinné látky je vyměřeno pro tento účel. Nicméně podobně a případně i lépe poslouží i pro následující použití:

– ostatní autoskla a zpětná zrcátka_MG_7369
– plexi štít motocyklů
– ochranné štíty přileb
– čelní skla kokpitu letadel a větroňů
– čelní sklo nákladních vozů – alespoň 3 balení
– zástěny sprchových koutů
– střešní okna, okna a prosklené výplně dveří, skleníky
– solární panely
– výlohy obchodů
– zrcadla

Jak správně aplikovat Super Antirain?

Správná aplikace přípravku je rychlá a nenáročná. Super Antirain aplikujeme na suché umyté sklo při teplotách 10 °C a vyšších, nedoporučujeme aplikovat na přímém slunci. Doporučujeme aplikovat na sklo, které předtím nebylo ošetřeno kvalitním voskem nebo jinými přípravky na bázi nanotechnologie. Samotné ošetření probíhá ve 3 krocích a nejsou k němu zapotřebí žádné jiné pomůcky, než balíček Super Antirain:

_MG_74051) Ubrousek č. 1 z balíčku je napuštěn speciálním čistidlem na skla na lihové bázi. Pečlivým přetřením povrchu skla tímto ubrouskem sklo zbavíte zbytků nečistot a dokonale ho odmastíte před nanesením účinné látky. Neopomeňte též ubrouskem očistit i stírací lišty!

_MG_74122) Ubrousek č. 2 je napuštěn účinnou látkou Super Antirain. Důkladně a rovnoměrně s ním přetřete celý povrch skla a nechte látku působit minimálně po dobu 5 minut. Během této doby se nanočástice účinné látky navážou na povrch skla.

3) Posledním a neméně důležitým krokem ošetření je rozleštění ošetřeného povrchu. K tomuto účelu lze použít suchý ubrousek č. 3 z balení, případně kvalitní čistou utěrku z mikrovlákna.

_MG_7435Ihned po dodržení správného postupu aplikace můžete vyrazit, není potřeba dalšího čekání. Už při prvním dešti poznáte výrazný rozdíl v podobě aktivního odpuzování vody, sklo zůstane čiré po znatelně delší dobu. Ochranná vrstva vydrží aktivně působit až 10.000 ujetých km / 3 měsíce i déle, při pozorování oslabení účinku stačí produkt stejným postupem aplikovat znovu.

Kde a za kolik sehnat Super Antirain?

Čelní sklo vašeho automobilu můžete ochránit a výrazně zvýšit viditelnost, a tím i bezpečnost jízdy již za 189,- Kč včetně DPH. Produkt můžete objednat přímo u výrobce ZDE, případně se můžete podívat na seznam prodejních míst produktů Nanoprotech. Doporučujeme však telefonicky předem ověřit dostupnost Super Antirainu na vybraných prodejnách, neboť se jedná o nejnovější produkt a nemusí být všude naskladněn.

Neváhejte si i sami ověřit vlastnosti tohoto revolučního pomocníka! Věříme, že budete s funkcí spokojeni přinejmenším tak, jako my sami.

Děkujeme za pozornost,
Tým Nanoprotech

Zpět na články