Menu

Představení nového e-shopu INPRODUCTS.cz

14.10.2019  | 1. Novinky

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám oficiálně představili náš nový e-shop, který nabídne oproti webu Nanoprotech.cz mnoho novinek a usnadní celkový proces nákupu. V eshop.inproducts.cz můžete svou objednávku pohodlně zaplatit kartou a balíček si nechat poslat nově i kurýrní službou Zásilkovna. Mimo tuto dopravu lze stále využít služby dopravce GLS a PPL. Svoji objednávku můžete také vyzvednout zdarma u nás na hlavní pobočce.

Naše plány s eshop.inproducts.cz a proč vznikl

Ukázka nového e-shopu INPRODUCTSKromě usnadnění nákupu a nabídnutí nových služeb pro vás připravujeme mnoho dalších novinek. Nechceme zůstávat pouze u výrobků na bázi nanotechnologie, ale rádi bychom rozšířili naše portfolio o další zajímavé, inovativní i ekologické produkty. Mimo naše výrobky tak narazíte na jiné praktické produkty, které vyrábí šikovné firmy u nás nebo v zahraničí. Na tyto novinky se mohou těšit zejména zákazníci se zájmem o automobily, motocykly a čtyřkolky, myslivci a střelci, sportovci a cyklisté, turisté a milovníci přírody. Myslíme i na naše průmyslové a zemědělské zákazníky, pro které připravujeme kanystrové balení a další novinky.

Poslání webu Nanoprotech.cz

Naše původní stránky Nanoprotech.cz budou úzce zaměřené na naše vlastní výrobky. Nabídnou vám kompletní informace, testy a reference o všech námi vyráběných produktech. A snadno zde dohledáte, u jakého obchodního partnera naše výrobky NANOPROTECH, INPRODUCTS a GNP můžete zakoupit. Navíc pro velkoobchodní partnery plánujeme rozšířit tento web o velkoobchodní e-shop, který zjednoduší a urychlí  celkový proces objednávky. O dalších plánech budeme poctivě informovat.

Zajímavá vás náš příběh?

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo na Youtube, kde pravidelně publikujeme novinky, videa a další zajímavé informace.

Další novinka:

Čekání je u konce! 400 ML IMPREGNACE již v prodeji

Zpět na články