Menu

Staňte se prodejcem

Hledáme obchodní partnery

čtveřiceZaujaly vás produkty Nanoprotech, GNP nebo Inproducts? Staňte se našim prodejcem! Celý náš sortiment produktů od všech 3 značek nabízíme partnerům za výhodných podmínek. Budeme rádi, když rozšíříte svůj sortiment o naše prémiové produkty, a zároveň tím pomůžete šetřit peníze Vašich zákazníků eliminací zbytečných drahých oprav elektrozařízení  a mechanických součástek, pomůžete jim s čistotou a úklidem domácností a automobilů nebo ochranou oblečení, obuvi a jiného vybavení proti vodě a promočením!

Své partnery nepřetržitě podporujeme a produktům zajišťujeme náležitou reklamu.

Produkty našich značek mají na první pohled atraktivní design a zasluhují si tak čestné místo na Vašich prodejnách nebo v e-shopu. V případě potřeby podpory prodeje Vám na míru vytvoříme vkusný direct mail pro rozesílání mezi Vašimi odběrateli, zajistíme plakáty a stojany na spreje, případně individuálně zkonzultujeme obchodní strategii. Zároveň si můžete být jisti, že jednáte s výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Pomozte nám společnými silami tento malý technologický zázrak rozšířit mezi koncové uživatele!

12167324_10205140059597518_573799113_n

Široké možnosti použití našich produktů

 Jedná se o spreje, které se vzájemně svým zaměřením perfektně doplňují. Naše produkty nalézají uplatnění nejen v domácnostech, dílnách a servisech, ale stejně tak v průmyslu a všude tam, kde je třeba chránit drahé přístroje a zařízení před rozličnými škodlivými vlivy. Ať již obchodujete s elektronikou, motoristickými potřebami, jízdními koly, RC modely, potřebami pro dům a zahradu, provozujete servis, atd, můžete si být jisti, že budete prodávat kvalitní přípravek, který Vašim zákazníkům opravdu pomůže. Pokud jste stále na vážkách, neváhejte si pročíst reference spokojenosti profesionálů s Nanoprotech nebo nezávislé vědecké testy.

Kde spreje nestačí

V případě přímé spolupráce s průmyslovými podniky nebo s velkými autoservisy a dílnami nabízíme izolační nebo antikorozní  ochranu také ve formě roztoku, určeného k potírání nebo k postřiku ošetřovaných povrchů. Roztok je k dispozici v barelu o obsahu 5 litrů, viz ZDE.

šestice 1 menší

Jak na to?

Rádi byste zahrnuli revoluční spreje Nanoprotech do Vašeho sortimentu? Zajímá Vás možnost začít používat přípravky pro potřeby Vašeho servisu? Pokud si nejste jisti, přejete  si vyzkoušet naše produkty přímo u Vás na pracovišti? Pro navázání obchodní spolupráce stačí vyplnit jednoduchý online formulář nebo  kontaktovat přímo naše obchodní zástupce přes e-mail či na telefonu.

Marek Hrazdira Obchodní manažer +420 778 494 495 hrazdira (@) nanoprotech.cz
Jan Beránek Obchodní zastoupení +420  778 544 000 beranek (@) nanoprotech.cz

E-mail: info@nanoprotech.cz

Tel.: +420 773 191 204

ČR / SK *