Menu

Tatrou kolem světa za 1 095 dní – s produkty NANOPROTECH, GNP a INPRODUCTS na palubě

20.2.2020  | 4. Podporujeme

Už v sobotu 22. 2. 2020 vyrazí na cestu expedice ve speciálně upravené Tatře 815, která během 3 let projede 69 zemí na pěti kontinentech a urazí okolo 270 000 km. O posádku a vozidlo se během cesty mj. postarají i naše produkty. S čím jim pomohou a jak se naše partnerství s expedicí Tatra kolem světa 2 zrodilo?

Tatra kolem světa 2 navazuje na původní československou expedici, která v letech 1987 až 1990 projela 67 států. Po mnohaletých přípravách a úspěšné kampani na HitHitu vyjede nová výprava 30 let po návratu té původní.

Díky technologickému pokroku můžete s posádkou procestovat celý svět virtuálně i vy: členové expedice budou své zážitky sdílet přes Instagram, Facebook a Youtube

Dokonce se na nějakou dobu můžete připojit osobně – výprava nabízí cestovatelské okruhy Kyrgizstánem, Gruzií nebo Íránem, kdy na palubě Tatry strávíte až 16 dní a stanete se plnohodnotným členem expedice.

Proč jsme se rozhodli zapojit?

Čeští cestovatelé mají ve světě jméno. Nejde jen o původní výpravu, stačí si vzpomenout na Zikmunda a Hanzelku nebo Emila Holuba. A podobně vnímáme i cestovatele, kteří s Tatrou podruhé objedou svět.

V NANOPROTECH sledujeme přípravy na cestu Tatrou kolem světa už nějaký čas a jsme velkými fanoušky. Líbí se nám podpora nezávislého cestování i šíření dobrého jména České republiky ve světě.

Expedice je navíc skvělou příležitostí, jak otestovat naše produkty v extrémních podmínkách, a tak jsme s představitelem výpravy Markem Havlíčkem dohodli na podpoře jak financemi, tak celým portfoliem našich produktů.

TATRA KOLEM SVĚTA 2 v číslech:

  • Vzdálenost: cca 270 000 kilometrů
  • Délka cesty: 3 roky
  • Maximální rychlost: 125 Km/h
  • Velikost nádrže: 2×430 l
  • Předpokládaná průměrná spotřeba: cca 30l/100km
  • Velikost nádrže na vodu: 700 l
  • Max. počet členů posádky: 14

 

Setkání s výpravou na veletrhu Holiday World

V polovině února jsme se členy expedice sešli na mezinárodní výstavě Holiday World, kde jsme produkty předali a popřáli jim štěstí při cestě kolem světa. 

Jak naše výrobky expedici pomohou?

Výpravě držíme palce a těšíme se na záběry z cest. Na fotografie a videa z cest se můžete těšit i na našich sociálních sítích – a nebude chybět ani testování našich produktů v mrazivých podmínkách Sibiře nebo na vlhkém, tropickém rovníku.

Více informací o Tatře kolem světa 2:
www.tatrakolemsveta2.cz

Sledujte nás na sociálních sítích:

► FACEBOOK: www.facebook.com/Nanoprotech.cz
► INSTAGRAM: www.instagram.com/nanoprotech_cz
► YOUTUBE: www.youtube.com/user/NanoprotechCZ

Zpět na články