Menu
+ -

 

INPRODUCTS SPECIAL IMPREGNACE FOR GENTLEMEN

speciální impregnace na business i casual pánské oděvy

Dostupnost: začátek roku 2018

 

2 produkty ze řady Inproducts Special jsou naprosté novinky, které v běžné nabídce impregnací nemají konkurenci. Také se vám občas stává, že jdete na slavnostní večeři a ke vší smůle si zrovna zašpiníte vaše lepší oblečení? Pospícháte na schůzku a vaše ranní káva se rozhodne vycestovat ze šálku přímo na košili a kravatu? Přesně tyto a mnohé další případy řeší impregnace For Gentlemen. Přichází revoluce v ochraně vašeho běžného i luxusního oblečení, které můžete díky složení a schopnosti impregnace Inproducts plně ochránit před vznikem skrvn všeho druhu.

Přípravek For Gentlemen se bez obav hodí na ošetření pánských obleků, sak, vest, košil, kravat, kabátů a veškerých textilních doplňků. Co se materiálů týče, je vhodný pro použití na bavlnu, vlnu, len, hedvábí, kašmír, polyester a směsi těchto látek. Pevná a pružná ochrana nemění přirozenou prodyšnost materiálů, zachovává barvy a působí dlouhodobě, i v případě aktivního používání a praní.

gentlemen_trans(bez nanop)
  • Speciálně vyvinuta pro použití na nejjemnější luxusní látky
  • Chrání před nečistotami a vznikem skrvn
  • Bezbarvá, bez zápachu, nezanechává stopy po ošetření
  • Ochrana odolá až desítkám pracích cyklů
  • Pomáhá obnovit a zachovat barvu materiálu

Použití: pánské obleky; saka, vesty, košile, kravaty, kabáty, veškeré textilní doplňky, apod. Možno použít na bavlnu, vlnu, len, hedvábí, kašmír, polyester a směsi těchto látek.

Vlastnosti: poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti a výrazně usnadňuje následné čištění. Dlouhotrvající ochranný efekt i v případě aktivního používání a opakovaného praní. Impregnace funguje na vodní bázi; je bezbarvá, nezapáchá a je šetrná k životnímu prostředí. Rychle a jednoduše se nanáší.

Návod k použití: Nanášejte impregnaci rovnoměrným nástřikem ze vzdálenosti 10 – 20 cm. Pro 100% funkci je třeba aplikovat impregnaci tak, aby se důkladně vsákla do předem vypraného materiálu zbaveného všech nečistot a chemických látek. Pro kompletní utvrzení křemíkové ochranné vrstvy je nutno vyčkat 24 hodin. Skladujte při teplotách od 3 °C do 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení: Produkt je směsí více látek. Přípravek je disperzí modifikovaných hybridních částic ve vodném roztoku. Obsahuje nanočástice křemíku. Neobsahuje látky nebezpečné pro zdraví nebo pro vodní prostředí.


Spotřeba: 25 – 100 ml/m2, v závislosti na absorpčních vlastnostech materiálu.

Doba použitelnosti: minimálně 2 roky od data výroby.

 


Koupit Inproducts Special impregnace FOR GENTLEMEN

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také GNP Windows & Mirrors Cleaner Home pro domácnost

Sada na šetrné čištění oken a zrcadel. Poskytuje sklu dočasné hydrofobní vlastnosti, které se při opakovaném používání posilují.

Více o GNP Windows & Mirrors Cleaner Home

Doporučujeme také Inproducts Premium impregnace na STANY A BATOHY pro stanování v dešti

Revoluční přípravek na ošetření stanů, batohů a jiných zavazadel z nylonu, polyesteru a dalších syntetických materiálů, nebo přírodní kůže. Již brzy!

Více o Inproducts Premium impregnace na STANY A BATOHY

Doporučujeme také Nanoprotech Electric pro elektrická zařízení

Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako nejúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a elektronických zařízení.

Více o Nanoprotech Electric