Menu
 • Doprava zdarma při objednávce nad 900 Kč
 • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
 • Kompletní informace o nákupu zde
 • SKLADEM
+ -

Electronics Professional

NANOPROTECH Eletronics Professional ochrání veškerou citlivou elektroniku před oxidací, vlhkostí a zkratem. V mnoha případech dokáže i utopenou elektroniku zachránit a navrátit standardní funkčnost.

Zatímco NANOPROTECH Electric doporučujeme na ošetření vysokonapěťových elektrických zařízení, NANOPROTECH Electronics Professional je naopak ideální pro nízkonapěťovou elektroniku. Jeho velkou výhodou  je, že roztok je bezbarvý a po aplikaci zcela vysychá, takže povrch není mastný a neulpívá na něm prach. Proto je vhodný zejména pro ošetření RC modelů, dronů, mobilních telefonů, fotoaparátů, elektrokol, el. koloběžek, PC, notebooků a další nízkonapěťové elektroniky.

Jak sprej NANOPROTECH Electronics Professional funguje?

Jak Vám může sprej NANOPROTECH Electronics Professional pomoct?

 

Roztok je bezbarvý a po aplikaci vysychá

Zejména při ošetřování citlivé elektroniky oceníte, že ošetření sprejem Electronics Professional nezabarví ošetřený povrch. Roztok navíc po aplikaci vyschne a nezůstanou tak po něm mastná místa, na která by se lepil prach nebo jiné nečistoty.

První pomoc pro utopenou elektroniku

Když se dostane voda do elektroniky, může dojít až k nenávratnému poškození. NANOPROTECH Electronics Professional je první pomoc pro utopenou elektroniku a zároveň slouží jako prevence před poškozením. V případě utopení zařízení zcela vypněte a rozeberte. Aplikujte přímo na kontakty tenkou vrstvu roztoku. Vyčkejte minimálně 15 minut, doporučujeme však 24 hodin. Následně zařízení můžete složit a zapnout.

Obnovuje a čistí kontakty

U starší elektroniky dochází často k přerušení kontaktů, nejčastěji z důvodu jejich oxidace nebo přítomnosti vlhkosti. Pokud se s podobným problémem setkáte, ošetřete narušené kontakty sprejem NANOPROTECH Electronics Professional. Nanočástice pomohou zoxidované kontakty vyčistit a zprůchodnit, a tak prodlouží životnost veškeré elektroniky.

Jak správně ochránit citlivou elektroniku?

Sepsali jsme pro vás speciální článek, který krok po kroku popisuje aplikaci NANOPROTECH Electronics Professional na mobilním telefonu. Odkaz na článek zde.

Sprej NANOPROTECH Electronics Professional Vám ochrání veškerou elektroniku před poškozením vodou. Sprej můžete použít všude tam, kde je riziko oxidace, kde hrozí navlhnutí nebo potřebujete-li vyčistit el. kontakty. Roztok je navíc bezbarvý a po aplikaci zcela zasychá, takže ošetřený povrch nebude obarvený ani mastný.

Objednejte NANOPORTECH Electronics Professional s dalšími produkty v celkové hodnotě nad 900 Kč a získejte poštovné zdarma!

 

Kde sprej použít:

 • RC modely (řídící jednotky, regulátory, serva, konektory)
 • Fotoaparáty
 • Mobilní telefony
 • Elektrokola a el. koloběžky
 • Baterie a jejich kontakty
 • Konektory a kontakty všech možných druhů
 • PC, notebooky
 • A další citlivá elektronika

Technické vlastnosti:

 • Působí jako antikorozní a izolační ochrana
 • Odolá teplotám od -80 °C do +160 °C
 • Působí po dobu až 1 roku
 • Spotřeba: cca 50 ml na 1 m2
 • Obsah: 150 ml

Jak sprej použít:

Aplikaci spreje provádějte v dobře větraných prostorech a nejlépe s ochrannými rukavicemi.

 1. Před nanesením sprej pečlivě protřepejte
 2. Na určený povrch aplikujte jemnou vrstvu (ze vzdálenosti 20-30 cm) nebo sprej použijte přímo na ošetřované místo
 3. Vyčkejte 10-15 minut od nanesení a následně přebytečný roztok setřete

Složení

Výrobek NANOPROTECH Electronics Professional obsahuje: směs více látek, uhlovodíky, C7-C9, n-alkany, isoalkany, propan-butan.

Vyrobeno v EU

 Bezpečnostní list

 Aplikace Nanoprotech Electronics Professional


Koupit Nanoprotech Electronics Professional

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Nanoprotech Auto Moto Electric Chrání elektroniku vozidel před vlhkostí, oxidací a zkratem i v agresivním slaném prostředí. Je odolný vůči velkým výkyvům teplot.

Sprej Nanoprotech Auto Moto Electric byl vyvinut s ohledem na specifické podmínky používání a provozování automobilů a motocyklů.

Více o Nanoprotech Auto Moto Electric

Doporučujeme také Nanoprotech Electric Spolehlivě ochrání elektroniku před oxidací, vlhkostí, zkratem a špatnou vodivostí i v extrémních podmínkách.

Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako nejúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a elektronických zařízení.

Více o Nanoprotech Electric