Menu
 • Doprava zdarma při objednávce nad 1200 Kč
 • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
 • Kompletní informace o nákupu zde
 • SKLADEM > 5 ks
Koupit v e-shopu

Electronics Professional

Nanoprotech Electronics Professional chrání elektroniku před vysokou vzdušnou vlhkostí a vodou – až po dobu 1 roku. Roztok je bezbarvý, ihned po aplikaci schne a nelepí prach. Nanesením média s nanočásticemi elektroniku zakonzervujete, prodloužíte její životnost a snížíte své náklady na opravy a pořízení nového přístroje.

Zatímco NANOPROTECH Electric doporučujeme na ošetření vysokonapěťových elektrických zařízení, NANOPROTECH Electronics Professional je naopak ideální pro nízkonapěťovou elektroniku.

Produkty Nanoprotech využívá řada firem:

Jak Nanoprotech Electronics Professional pomůže vaší elektronice?

 

Ochrání před zkratem

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovovým kontaktům a zamezí přístup molekulám vody. Zabrání zkratu a zničení citlivých součástek.

 

Čistí kontakty a prodlužuje životnost

Vrstva nanočástic rozruší vazbu mezi kovovými spoji a rzí. Odstraněním koroze přivede Nanoprotech Electronics dosluhující elektroniku zpět k životu a výrazně prodlouží její životnost.

První pomoc pro utopenou elektroniku

Po aplikaci spreje vytěsní nanočástice ze zařízení molekuly vody a tím zabrání jeho korozi a zničení. Přístroj bude fungovat jako dřív a zůstane chráněný proti oxidaci.

 

Jak Nanoprotech Electronics funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

Nanočástice ve spreji zakonzervují a ochrání:

 • RC modely (řídící jednotky, regulátory, serva a konektory),
 • mobilní telefony,
 • stolní počítače a notebooky,
 • fotoaparáty,
 • elektrokola a elektrické koloběžky,
 • baterie, konektory a kontakty.

Spokojení zákazníci tvrdí, že…

Ohlasy z médií:

 

Jak sprej používat?

Nanoprotech Electronics používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte a přístroj určený k ošetření vypněte a vypojte ze sítě.

 1. Naneste roztok na štěteček a pomocí něj opatrně aplikujte přípravek přímo na kontakty. Kompletní návod naleznete zde.
 2. Po nanesení nechte roztok působit 24 hodin, následně přístroj složte. Pokud si nejste s aplikací roztoku jistí,  zavolejte nám na +420 778 494 495, rádi vám poradíme.

Bezpečnostní list

Manuál

 

Technické vlastnosti:

zachování antikorozních a izolačních vlastností až po dobu 1 roku, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotřeba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balení: 150 ml.

 

Složení

směs více látek, uhlovodíky, C7-C9, n-alkany, isoalkany, propan-butan.


Koupit Nanoprotech Electronics Professional

Koupit v e-shopu

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Nanoprotech Auto Moto Electric vyčistí zoxidavanou elektroniku vozidla a až na 1 rok zabrání její korozi a zkratu

S Nanoprotech Auto Moto Electric ochráníte elektroniku svého vozu před působením vlhkosti až na 12 měsíců. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Auto Moto Electric

Doporučujeme také Nanoprotech Electric až na 1 rok ochrání spotřebiče před vodou a korozí až na 1 rok, vyčistí zoxidované kontakty

S Nanoprotech Electric zachráníte utopené přístroje, zabráníte jejich zkratu a až na 12 měsíců je ochráníte před oxidací. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Electric