Menu

Doprava a platba

Základní informace o nákupu

1) Jak poznám, jestli máte zboží skladem?
Jako výrobci a výhradní distributor máme všechny naše produkty téměř vždy k dispozici a k okamžité expedici. Pro přesnost tuto informaci máme zvýrazněnou v horní části u každého produktu. Stačí vyplnit a odeslat objednávku a v případě jakékoliv komplikace se Vám obratem sami ozveme. Výrobu si však hlídáme a předem zajišťujeme dostupnost našich sprejů.

2) Jaký způsob dopravy můžu zvolit?
Našimi smluvními přepravci pro Českou i Slovenskou republiku jsou společnosti PPL a GLS, jejichž kapacity využíváme dle aktuálního vytížení.

a) GLS / Zakoupené zboží doručujeme do 2 pracovních dnů od objednávky přímo na Vaši adresu. Dopravce Vás bude informovat smskou ohledně termínu doporučení. Informace o zásilce dostanete i e-mailem ihned po odeslání zásilky. Cena dopravy je 121 Kč včetně DPH. V případě objednávky nad 900 Kč máte dopravu zdarma.

  b) GLS / Zakoupené zboží doručujeme do 3 pracovních dnů od objednávky. Cena dopravy je 139 Kč včetně DPH. V případě objednávky nad 900 Kč máte dopravu zdarma.

  c) Osobní odběr – Praha-Zličín, Strojírenská – zdarma
Zboží si můžete osobně a zdarma vyzvednout na adrese Strojírenská 259/16, 155 21 Praha-Zličín (autobus číslo 180 nebo 164 na zastávku „Strojírenská“) v pracovní dny od 8:00 do 16:00. Před vyzvednutím nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 778 494 495, případně Vám zavoláme sami a domluvíme s Vámi čas vyzvednutí.

  d) Nevyhovuje Vám způsob dopravy? Potřebujete zboží dodat do jiné země? Vyberte tuto možnost. Zavoláme Vám do 24 hod a navrhneme jiný způsob dopravy.

3) Jaké způsoby platby jsou u vás možné?
Za zboží od nás můžete platit třemi způsoby:

  a) Dobírka – částku zaplatíte přímo řidiči PPL při předání zboží, buď hotově nebo kartou.
  b) Hotově – v případě osobního odběru u nás.
 .c) Převodem – zálohovou fakturu Vám odešleme na e-mail do 24 hod od objednávky. Po uhrazení zal. faktury ihned odesíláme zboží.

Nenašli jste odpověď? Nevadí, třeba Vám pomůže:

1. Nejčastější otázky zákazníků
2. Články a návody
3. Reference
4. Kontakty
5. O nás
6. Obchodní podmínky a reklamace

Nebo nám rovnou zavolejte na tel. č. +420 778 494 495 nebo napište na e-mail info@nanoprotech.cz. Jsme dostupni i na chatu.