Menu

O společnosti


Věříme v sílu technologií a respektujeme inovace

Jsme ELF Logistic, s.r.o. – společnost specializující se na vývoj a výrobu technických produktů na bázi nanotechnologie již od roku 2012. Vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pod značkami NANOPROTECH, GNP a INPRODUCTS.


Naši přední odběratelé

Mnoho dalších významných partnerů naleznete zde


Víme, že naše produkty šetří vaše náklady

Všechny naše produkty obsahují nanočástice, které dokonale pronikají do struktury materiálů a vyplní i ty nejmenší mikrotrhliny. Snižují tření, vytěsňují nečistoty a 100% odpuzují vodu a vlhkost.

Pod značkou NANOPROTECH najdete speciální maziva, antikorozní a elektroizolační ochranu.  Tyto spreje se staly nepostradatelnými především pro průmyslové a zemědělské podniky, sektory ozbrojených složek, ale i koncové uživatele.

GENERAL NANO PROTECTION (GNP) nabízí inovativní čistící a ochranné přípravky pro domácnosti a automobily. Přípravky dokonale čistí a zároveň vytváří ochrannou a vodoodpudivou vrstvu. Na GNP spolupracujeme s našimi hlavními zahraničními partnery.

Našim benjamínkem s velmi silnou pozicí na trhnu je značka INPRODUCTS. Prémiové impregnace na textil a kůži chrání před vlhkostí, znečištěním a zvyšují odolnost látek. Díky svým dokonalým vlastnostem nemění přirozenou prodyšnost a pružnost materiálu.

Jsme vizionáři a fandové

Vždycky nás bavilo jít proti proudu a nespokojit se jen s dobrým. Smysl nám dává být nejlepší, unikátní a nepostradatelní. Spolupracujeme s vědeckými pracovišti a vývojáři v Česku a dalších evropských zemích. Naše výrobky necháváme testovat těmi nejnáročnějšími. Mezi naše spokojené klienty patří například Innogy, Jawa, Robodrone Industries, Botanická zahrada v Praze nebo třeba držitel Guinessova rekordu a mnohonásobný mistr republiky a Evropy v cyklotrialu Vlasta Kabeláč Čihák a velmi náročná komunita RC modelářů. Díky úspěchu naší technologie vyvíjíme a vyrábíme produkty na bázi nanotechnologie na míru pro nadnárodní korporace. Mnoho dalších partnerů a prodejních míst naleznete zde.

Podívejte se na recenze od našich spokojených klientů.

Věříme, že i Vy budete s našimi produkty spokojení a stanou se pro vás nepostradatelnými.

Otestovali a napsali o nás:

Ocenění a reference:

Staňte se našim obchodním partnerem – prodejem impregnací a ochranných sprejů Nanoprotech, Inproducts a GNP

Výrobky z naší produkce se u běžných zákazníků, profesionálů i firem těší mimořádné oblibě. Prémiové přípravky s nanočásticemi výrazně prodlužují životnost elektroniky, automobilů, elektrických zařízení, kol, zbraní – a také oděvů, bot a outdoorového vybavení.

I proto od nás ochranné a impregnační spreje odebírá více než 600 prodejců v Česku i na Slovensku. Vědí, že díky skvělým zkušenostem s našimi produkty se k nim zákazníci rádi vrátí.