Menu

O společnosti

Naše firma ELF Logistic s.r.o. je výrobce a distributor inovativních produktů využívajících nanotechnologii. Prémiovými přípravky, využívajícími nanotechnologii jsme se poprvé začali zabývat s antikorozními a izolačními spreji. Jejich složení bylo vyvíjeno od roku 2007 a po třech letech testování byly přípravky poprvé představeny veřejnosti pod jménem Nanoprotech.

Díky vynikajícím účinkům se tato značka začala rychle šířit napříč kontinenty. Výhradní distribuci a výrobu sprejů Nanoprotech jsme začali v České a Slovenské republice zajišťovat od roku 2012 a od té doby se nám díky tomu podařilo usnadnit život a ušetřit náklady tisícům českých zákazníků, jak z řad firem a průmyslových podniků, tak soukromých osob.
NANO_PROTECH_SKUPINA copyPlány rozšiřovat sortiment a aktivně pracovat na dalších produktech nezůstaly opomenuty a s přelomem roku 2017 a 2018 přichází velký milník v historii společnosti. V prakticky stejný moment jsme totiž nespustili jednu, ale rovnou 2 nové značky produktů, fungujících na bázi nanotechnologie – GNP a Inproducts.

trojice horizontZatímco General Nano Protection (zkráceně GNP) je značka, na které jsme spolupracovali s našimi hlavními zahraničními partnery, Inproducts je čistě náš vlastní projekt. Pod skupinou GNP naleznou zákazníci inovativní čistící a ochranné přípravky pro domácnosti a automobily (např. Glass Cooktop Renovator), zatímco první produktovou řadou značky Inproducts jsou prémiové impregnace na textil (viz. Inproducts Premium Impregnace NA OBUV). Naší vizí i po spuštění dvou nových značek zůstává zpřístupňování poznatky moderní vědy koncovým uživatelům, veřejnosti i průmyslovým podnikům. Proto spolupracujeme s různými vědeckými pracovišti a vývojáři v Čechách i dalších evropských zemích.

5982e32d2cd58d7f3e71f90600b59267-fNaše cesta ovšem nebyla od počátku snadná, tak jak bývá v obchodě s inovativními technologiemi časté. V začátcích bylo i přes úspěchy značky v zahraničí obtížné přesvědčit tuzemské zákazníky k vyzkoušení této novinky. Podařilo se nám ale oslovit i ty, kterým jde o nejvyšší účinnost a jsou ochotni zkoušet nové věci – profesionální sportovce a závodníky. Začali jsme sbírat pozitivní ohlasy a získali jsme i nového vyslance značky, držitele Guinessova rekordu, mnohonásobného mistra republiky a Evropy v cyklotrialu Vlastu Kabeláče Čiháčka.

Nanoprotech_Electric_vyrobek_rokuDobře se začalo dařit i řadě sprejů na ochranu elektrických součástek NANOPROTECH Electric, která našla nečekaně široké uplatnění v komunitě RC modelářů. Tento produkt si tak díky své velké oblibě vysloužil ocenění Výrobek roku 2015 na největší modelářské výstavě v ČR a východní Evropě Model Hobby.

V současnosti nás můžete potkat také na mnoha různých veletrzích nebo akcích, jako jsou veletrhy For Arch, For Bikes, výstavy Legendy, ELPE, Dům a zahrada Liberec, Natura Viva nebo Car festival, ale i na různých cyklistických a motoristických závodech. Díky tomu se můžeme tváří v tvář setkat s našimi zákazníky a zjistit, se kterými konkrétními problémy jim mohou naše produkty pomoci. Věříme, že tento přístup nám umožňuje naše výrobky postupně vylepšovat a hledat nové způsoby, jak posloužit našim zákazníkům.

Soustavný rozvoj se nám vyplatil. Se vzrůstajícím počtem kladných ohlasů a referencí se začala rychle rozrůstat i distribuční síť. V současné době je možné naše produkty pořídit ve více, než 600 velkoobchodech a maloobchodech v České i Slovenské republice. Zákazníci najdou naše produkty na pultech prodejen Hornbach, Dřevotrust, K&V Elektro, Vrabec a Vrabec, apod. Naše antikorozní a izolační spreje každodenně používá také celá řada společností včetně RWE Distribuční služby, Robodrone Industries nebo třeba Botanická zahrada v Praze. Že jsou s našimi produkty spokojení, prokazují i získané reference.

Vyzkoušejte naše produkty i Vy a staňte se jedním z našich spokojených zákazníků!

Otestovali a napsali o nás:

Ocenění a reference:

 

V České republice aktuálně spolupracujeme:
Nová koláž partnerů 2018 menší

mnoho dalších partnerů a prodejních míst naleznete zde.