Menu
  • Cenově výhodný balíček: ušetříte 107 Kč a doprava je zdarma
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • Kompletní informace o nákupu zde
+ -

Dárková sada Auto Moto Standard

Cenově výhodný balíček sprejů Nanoprotech a Automotive čističů GNP pro každého motoristu. Vhodný pro obdarování automoto nadšenců, kteří rádi dopřejí svému vozu kvalitní péči. Spreje se postarají o antikorozní ošetření vozidla a izolaci autolektroniky. Produkty z řady GNP snadno a rychle vyčistí autoskla i lak auta a poskytnou povrchu hydrofobní vlastnosti. Sada obsahuje 1x sprej Auto Moto Anticor 75 ml, 1x sprej Auto Moto Electric 75 ml, 1x tekutý stěrač a 1x čistič na autoskla.

Vánoční dárkové balení

Přejete si dárkovou sadu speciálně zabalit? Napište prosím během objednávky do poznámky „Vánočně zabalit„. Dárkové sady nebalíme automaticky do dárkového balení! Děkujeme.

 

Dárková sada Auto Moto Standard obsahuje

1) 1x Nanoprotech Auto Moto Anticor 75ml

Sprej Auto Moto Anticor spolehlivě ochrání auto, čtyřkolku nebo motorku před korozí, vyřeší problémy se skřípajícími panty, rzí nebo zatuhlými zámky. Nanočástice, které roztok obsahuje, zaplní i ty nejmenší nerovnosti a trhlinky v povrchu. Vytvoří tak na něm neviditelnou vrstvu, která dlouhodobě ochrání vaše vozidlo před vlhkostí i korozí.

>Chrání před korozí

> Odstraňuje rez

>Povoluje zatuhlé mechanismy

> Chrání před zamrznutím

> Odolá i slanému prostředí

2) 1x Nanoprotech Auto Moto Electric 75ml

Problémy se vzlínající vodou do elektroinstalace řeší obzvlášť terénní jezdci, ale nevyhnou se ani běžným řidičům. Sprej Auto Moto Electric obsahuje nanočástice, díky kterým dokáže zaizolovat vodiče, ochránit elektroinstalaci před oxidací a pročistit již zoxidovanou autoelektroniku. Je vhodný například na ošetření baterie a jejích kontaktů, alternátorů a indukčních cívek, konektorů a dalších kontaktů všech možných druhů.

> Výborná prevence poruch

> Dokáže zachránit i navlhlou autoelektoniku

> Odstraňuje oxidaci

>Chrání před zkratem

> Čistí kontakty

 

3) 1x GNP Super Nano Antirain Professional pro všechna autoskla

Super Nano Antirain byl speciálně vyvinut s cílem zpříjemnit jízdu autem za špatného počasí. Ideální řešení pro aktivní řidiče, kteří bojují se zhoršenou viditelností při dešti, námrazou na sklech či zbytky hmyzu a dalšími nečistotami. Přípravek formuje ochrannou hydrofobní vrstvu na povrchu skla, díky které můžete i autosklu propůjčit vlastnosti laku ošetřeného prémiovými vosky na karoserii. Tento produkt je vhodný pro ošetření čelního skla, zrcátek, bočních i zadních skel, případně plexi štítů u motocyklů a přileb.

> Zvyšuje viditelnost za špatného počasí

>Šetří spotřebu kapaliny do odstřikovačů

> Výrazně usnadňuje odstraňování námrazy

> Urychluje čištění skel, chrání skla před mechanickým poškozováním

> Ideální v kombinaci s GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive

4) 1x GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada

Sada Glass & Mirrors Cleaner v řádu několika sekund vyčistí špinavé a umazané autosklo. Díky svému složení přípravek vzlíná pod vrstvu špíny a formuje na povrchu skla neviditelnou ochrannou vrstvu. Ochrana odpuzuje vodu, poskytuje sklu dlouhotrvající lesk a omezuje jeho špinění. Znatelně urychluje a zpříjemňuje ruční mytí skel, při stírání nezanechává šmouhy.

> Rychlé a snadné ruční čištění autoskel

> Nezanechává šmouhy

> Odpuzuje vodu a nečistoty

> Vhodné i pro čištění v interiéru

Proč zvolit dárkovou sadu Auto Moto Standard?

Sada obsahuje spreje Nanoprotech Auto Moto Anticor a Auto Moto Electric, které se postarají o bezproblémový chod vašeho vozu. V balíčku najdete také čistič na autoskla a tekutý stěrač, který dodá autosklu dlouhotrvající hydrofobní vlastnosti.

Balíček obsahuje 2 spreje, tekutý stěrač a čistič autoskel v celkové ceně 1 066,- Kč, ale jeho cena je 959,- Kč, poštovné tedy hradíme my!

UPOZORNĚNÍ: sada je balena jako standardní zásilka, z technických důvodů nemá dárkové balení.

 Bezpečnostní list


Koupit Dárková sada Auto Moto

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.