Menu
 • Doprava zdarma při objednávce nad 1200 Kč
 • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
 • Kompletní informace o nákupu zde
 • SKLADEM
Koupit v e-shopu

Nanoprotech Home

Sprej Nanoprotech Home chrání dílenské i zahradní nářadí před reznutím a pomáhá je znovu rozpohybovat. Aplikací roztoku s nanočásticemi uvolníte zatuhlé součástky, prodloužíte životnost strojů a výrazně snížíte své náklady na opravy.

Produkty Nanoprotech využívá řada firem:

Jak vaší domácnosti Nanoprotech Home pomůže?

 Odstraní rez

Nanočástice s účinnou látkou proniknou rzí a špínou, zachytí se na kovovém povrchu a vytvoří na něm ochrannou vrstvu. Korozi a znečištění tak odstraníte během okamžiku. Nanoprotech Home navíc zabrání tvorbě rzi až na 1 rok.

Zabrání vrzání a drhnutí

Olejový základ spreje zabrání drhnutí a skřípání pantů, garážových vrat a dalších kloubových mechanismů. A to až na 1 rok – díky nanočásticím a jejich povrchové přilnavosti vyniká roztok bezkonkurenční trvanlivostí.

Uvolní zatuhlé součástky

Po aplikaci spreje zanesou nanočástice mazivo pod hlavice zatuhlých šroubů a dalších spojů a pomohou je uvolnit. Kryt různých zařízeních a rozvodů otevřete během několika vteřin.

Rozpohybuje zamrzlé mechanismy

Mazací vlastnosti si Nanoprotech Home udržuje až do -80 °C. Nanesením roztoku zabráníte např. zamrznutí zámku. A už zamrzlé součástky během několika minut rozpohybujete.

Jak Nanoprotech Home funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu nástrojů a zařízení a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.
.

Nanoprotech Home využijete v dílně i domácnosti

Nanočástice ve spreji promažou a ochrání:

 • zahradní techniku, sekačky a pily,
 • zámky dveří a oken,
 • instalatérské rozvody,
 • panty a kloubové spoje,
 • čepy, šrouby a matice,
 • gumová těsnění.

Spokojení zákazníci tvrdí, že…

Produkty NANOPROTECH využíváme pravidelně. K našim potřebám jsou podle našich zkušeností nejvhodnější spreje Electric a Home. Nanoprotech Home se osvědčil pro své antikorozní účinky. Toho využíváme k ochraně šroubových spojů plynoměrů zejména ve vlhkém prostředí.

Využíváme i jeho nadstandardní kvality v oblasti maziv. Se spreji ošetřujeme závitové spoje u součástí elektronických systémů měření, což nám umožňuje jejich následnou snadnou výměnu. Právě se zatuhlými spoji měli v minulosti naši servisní pracovníci problémy. Nejproblematičtější byl zejména spoj hliník-hliník. Po aplikaci spreje NANOPROTECH Home se nám tyto nepříjemné závady podařilo výrazně eliminovat.

Bc. Pavel Nedělka
Vedoucí technických služeb společnosti RWE Západní Čechy
(dnes pod značkou GridServices).

 

Jak sprej používat?

Nanoprotech Home používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

 1. Roztok na určený povrch nanášejte souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 až 20 cm, nebo přímo na určené místo.
 2. Po nanesení vyčkejte 15 minut a přebytečný roztok setřete.

Bezpečnostní list

Manuál

Technické vlastnosti:

 • zachování antikorozních a mazacích vlastností až po dobu 1 roku,
 • odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C,
 • spotřeba: cca 50 ml na 1 m2,
 • obsah balení: 75, 150 nebo 300 ml.

 

Složení:

Směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, přísada Nanoprotech. 

 .


Koupit Nanoprotech Home

Koupit v e-shopu

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Nanoprotech Electric až na 1 rok ochrání spotřebiče před vodou a korozí až na 1 rok, vyčistí zoxidované kontakty

S Nanoprotech Electric zachráníte utopené přístroje, zabráníte jejich zkratu a až na 12 měsíců je ochráníte před oxidací. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Electric