Menu
 • Doprava zdarma při objednávce nad 900 Kč
 • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
 • Kompletní informace o nákupu zde
 • SKLADEM > 5 ks
+ -

Nanoprotech Gun

G Trojice


Nanoprotech Gun chrání palné zbraně před působením počasí, zbytků střelného prachu a terénních nečistot až po dobu 1 roku. Aplikací roztoku prodloužíte životnost své zbraně a získáte jistotu její funkčnosti i ve vypjatých situacích.

 

Produkty Nanoprotech využívá řada firem:

Jak Nanoprotech Gun vaší zbrani pomůže?

Odstraní zplodiny

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovu a uvolní přichycené nánosy zplodin střelného prachu a zbytků olova, mědi a niklu. Nečistoty jednoduše setřete.

Zakonzervuje až na 1 rok

Nanoprotech Gun vytěsní molekuly vody a vytvoří ochranný film. Tím ochrání povrch i vnitřní mechanismy zbraně před rezavěním – při skladování i použití v terénu.

Nenaruší dřevo, plast ani gumu

Oproti konkurenčním výrobkům je přípravek k běžným materiálům šetrný. Aplikací roztoku nepoškodíte okrasné ani funkční prvky z gumy, lakovaného dřeva či plastů.

Ochrání před zmrznutím

Nanoprotech Gun si své mazací a konzervační vlastnosti zachovává až do -80 °C. Máte tak jistotu, že vás zbraň bude poslouchat i v hlubokých mrazech.

Jak Nanoprotech Gun funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

Nanoprotech Gun zajistí dokonalou funkčnost vaším zbraním

Nanočástice ve spreji zakonzervují, promažou a ochrání:

 • hlaveň, závěr a kohout,
 • vratnou a bicí pružinu, pružinu úderníku,
 • veškeré kovové části zbraně,
 • pohyblivé mechanismy zbraně.

Spokojení zákazníci tvrdí, že…

Existuje celá řada prostředků na čištění a konzervaci zbraní, které si získaly své příznivce po celém světě. Po jejich aplikaci je ale Vaše „železo“ suché nebo naopak mastné, a proto je nutné proces čištění nějak doplnit jiným prostředkem.

Proto jsem byl po vyzkoušení spreje Nanoprotech Gun nadšený a překvapený jeho schopností čistit, mazat a konzervovat. Moderní nanotechnologie ukázala, jak dokáže zbraň „oživit“. Ani povýstřelové zplodiny neulpívají na povrchu zbraně v takovém množství, jako při použití jiných prostředků. Jejich následné čištění je snadnější a rychlejší. Dávám prostředku Nanoprotech Gun velkou budoucnost a já osobně u něj zůstávám.

Ing. Petr Motzbäuchel
Příslušník Armády ČR

 

Jak sprej použít:

Nanoprotech Gun používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

 1. Roztok nanášejte na určený povrch souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 až 20 cm, nebo přímo na určené místo.
 2. Po nanesení vyčkejte 30 minut a přebytečný roztok setřete. Aplikace Nanoprotech Gun – kompletní manuál

 

Technické vlastnosti:

 • zachování antikorozních a mazacích vlastností až po dobu 1 roku,
 • odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C,
 • spotřeba: cca 50 ml na 1 m2,
 • obsah balení: 75, 150 nebo 300 ml.

 

Složení:

směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, přísadu Nanoprotech.


Koupit Nanoprotech Gun

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Inproducts Premium impregnace na OBUV Chrání obuv před vodou, vlhkostí i vznikem skvrn. Vhodné pro textil, semiš, nubuk, neleštěnou kůži a mebrány jako je např. Gore-Tex.

Inproducts impregnace na obuv vytváří ultratenkou neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše boty před vodou, vlhkostí i nečistotami a vznikem skvrn.

Více o Inproducts Premium impregnace na OBUV