Menu
  • Doprava zdarma
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • SKLADEM > 5 ks
Koupit v e-shopu

Sada pro střelce

Bez sady ochranných sprejů pro střelce se neobejde profesionál z ozbrojených složek, myslivec ani sportovní střelec. S produkty Nanoprotech získáte především jistotu, že vaše zbraň bude fungovat za každých okolností a v jakékoliv situaci.

Sada pro střelce obsahuje:

1) NANOPROTECH Gun (1x 75 ml a 1x 300 ml)

Mazivová složka zajistí dlouhodobé fungování zbraňových mechanismů. Nanočástice vytěsní vodu a pomohou odstranit korozi.

 až na 1 rok zbraň zakonzervuje a ochrání před rezavěním,
– je šetrný ke dřevu, plastu i gumě,
 účinkuje až do teploty -80 °C.


3) GNP Gun Cleaner (150ml)

S NANOPROTECH Gun Cleaner prodloužíte životnost své zbraně a získáte jistotu její funkčnosti i ve vypjatých situacích. Nanočástice proniknou nečistotami, vyplní mikrotrhliny a naruší přilnavost zbytků střelného prachu, olova, mědi, karbonu a tombaku k povrchu zbraně. Usazeniny pak snadno mechanicky odstraníte.

 uvolňuje přichycené nánosy povýstřelových zplodin,
– je bez zápachu,
– nenarušuje dřevo, plast ani gumu.


3 důvody, proč sáhnout po sadě pro střelce:

Zakonzervuje až na 1 rok

Nanoprotech Gun vytěsní molekuly vody a vytvoří ochranný film. Tím ochrání povrch i vnitřní mechanismy zbraně před rezavěním – při skladování i použití v terénu.

Odstraní zplodiny

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovu a uvolní přichycené nánosy zplodin střelného prachu a zbytků olova, mědi a niklu. Nečistoty jednoduše odstraníte vytěrákem.

Vhodné pro domácí aplikaci

Základem roztoku NANOPROTECH GUN CLEANER je vodní báze. Přípravek nevydává žádný zápach a je možné jej k čištění zbraně použít i pohodlně doma – v dobře větraných prostorách.


Jak NANOPROTECH Gun funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

 


 Bezpečnostní list

Manuál Nanoprotech Gun

Manuál Impregnace Inproducts


Koupit Sada pro střelce

Koupit v e-shopu

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Nanoprotech Gun Cleaner Dokonale vyčistí střelné, vzduchové i plynové zbraně od všech povýstřelových zplodin

S velmi silným čističem NANOPROTECH Gun Cleaner zbavíte všechny zbraně i hodně zapečených a nečištěných povýstřelových zplodin. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Gun Cleaner

Doporučujeme také Nanoprotech Gun vyčistí a promaže zbraňové mechanismy a až na 1 rok je ochrání před vlhkostí a korozí

S Nanoprotech Gun bude vaše zbraň v perfektní kondici. Roztok s nanočásticemi promaže zbraňové mechanismy a zabrání korozi – až na 12 měsíců.

Více o Nanoprotech Gun