Menu
  • Cenově výhodný balíček: ušetříte 116 Kč a doprava je zdarma
  • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
  • Kompletní informace o nákupu zde
+ -

Dárková sada Cyklo Standard

Cenově výhodný balíček sprejů Nanoprotech Bicycle ve dvou objemových variantách a prémiových impregnací Inproducts. Vhodný pro obdarování cyklo nadšenců, kteří rádi dopřejí kvalitní péči sobě i svému jízdnímu kolu. Nanoprotech Bicycle poskytuje jedinečné mazací schopnosti, zároveň je však vodou nesmyvatelný, minimalizuje lepení nečistot a vzniku brusné pasty a řetěz i mechanismy jízdních kol spolehlivě chrání před působením vody a vlhkosti. Impregnace pak  poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti, takže vaše oblečení či obuv odolají všem rozmarům počasí, které vás při cestách na kole potkají. Sada obsahuje 1x sprej Bicycle 150 ml, 1x sprej Bicycle 75 ml, 1x impregnaci na obuv a 1x impregnaci na outdoor oděvy.

Vánoční dárkové balení

Přejete si dárkovou sadu speciálně zabalit? Napište prosím během objednávky do poznámky „Vánočně zabalit„. Dárkové sady nebalíme automaticky do dárkového balení! Děkujeme

Dárková sada Cyklo Standard obsahuje

1) 1x Nanoprotech Bicycle 150 ml

Unikátní cyklistický olej, který poskytuje hladkou a spolehlivou funkci mechanismům jízdních kol. Ze řady Nanoprotech se vyznačuje nejlepšími mazacími vlastnostmi, schopností vytěsňovat ze článků řetězu odolné staré nečistoty, a tím výrazně prodlužovat životnost důležitému mechanickému ústrojí kol. Po aplikaci působí přímo na povrchu kovů, je vodou nesmyvatelný, minimalizuje lepení nečistot a má dlouhodobou trvanlivost ošetření.

Bicycle 2

> Až 4x účinnější mazací složka oproti běžným olejům

> Chrání kovové povrchy před korozí

> Minimalizuje lepení nečistot na řetěz

> Vodou nesmyvatelný

> Prodlužuje životnost mechanismů

2) 1x Nanoprotech Bicycle 75 ml

> Praktické poloviční balení

> Vhodné na vyzkoušení i přímo na cesty

> Ideální malý dárek pro cyklistu

> Široké možnosti použití

bicycle 75ml

3) 1x Inproducts Premium impregnace na obuv 200ml

Impregnace je ideální na ošetření veškeré textilní, semišové a kožené obuvi. Po jednoduché aplikaci vytvoří na povrchu ultratenkou neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše boty před vodou, vlhkostí i nečistotami a vznikem skvrn. Navíc je šetrná ke všem povrchům, nezapáchá a nezanechává stopy.

> Chrání obuv před promočením a prosakováním

> Zamezuje ulpívání nečistot a vzniku skvrn

> Bezbarvá, bez zápachu, nezanechává stopy po ošetření

> Dlouhotrvající ochrana i v případě aktivního používání

> V případě úplného promočení bot výrazně urychluje jejich schnutí

OBUV 780x1110

3) 1x Inproducts Premium impregnace na outdoor oděvy 200ml

Prémiová impregnace na outdoor oděvy je vhodná pro vešekré outdoorové, sportovní i zimní oblečení včetně doplňků jako jsou čepice a rukavice. Spolehlivě se postará o to, abyste na svých cestách zůstali v suchu a ochrání textil před zašpiněním. Impregnaci lze použít i na membránové nepromokavé systémy jako je Softshell nebo Gore-Tex. Nebrání prodyšnosti materiálu a jeho původní vlastnosti obnovuje.

> Chrání oblečení před promočením a prosakováním

> Nemění přirozenou prodyšnost ošetřeného materiálu

> Speciálně vyvinuta i pro použití na membránový textil

> Nemění své vlastnosti i v případě praní v pračce

> Pomáhá obnovovat a zachovávat barvu materiálu, chrání před UV zářením

OUTDOOR 780x1110

Proč zvolit dárkovou sadu Cyklo Standard?

Sada obsahuje 2 spreje Nanoprotech Bicycle ve dvou objemových variantách, které jsou přímo určené pro péči o jízdní kola. V balíčku najdete také dvě prémiové impregnace Inproducts, které poskytnou péči a ochranu vašim botám a cyklo oblečení. Jedná se tak o ideální dárek pro všechny aktivní cyklisty.

Balíček obsahuje 2 spreje a 2 impregnace v celkové ceně 1 160,- Kč, ale jeho cena je 1 044,- Kč, poštovné tedy hradíme my!

UPOZORNĚNÍ: sada je balena jako standardní zásilka, z technických důvodů nemá dárkové balení.

 Bezpečnostní list


Koupit Dárková sada Cyklo

+ -

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.