Menu
 • Doprava zdarma při objednávce nad 1200 Kč
 • Termín dodání do 2 dnů od objednávky
 • SKLADEM > 5 ks
Koupit v e-shopu

Sada ochranných sprejů pro cyklisty

Sada ochranných sprejů patří do základní výbavy každého správného cyklisty. Přípravky výrazně prodlouží životnost vašeho kola a jednotlivých součástek a zajistí, že budete v teple a suchu i v deštivém, chladném počasí.

Sada pro cyklisty obsahuje:

1) NANOPROTECH Bicycle (1 x 75 ml a 1 x 300 ml)

Nanočástice přípravku přilnou k součástkám kola a až na 1 rok zabrání přístupu vodě. Mazivová složka spreje promaže řetěz, bovden a další součástky; zároveň uvolní zatuhlé šrouby. Přípravek:

 • zabrání reznutí kola,
 • udrží mazací vlastnosti až 1 rok
 • zabrání nalepování nečistot a prachu na kolo,
 • výrazně urychlí údržbu bicyklu.

3) INPRODUCTS Premium impregnace na outdoor oděvy (200 ml)

Na oděvech z Gore-Texu, softshellu a dalšího membránového textilu vytvoří přípravek ochrannou vrstvu nanočástic, která zabrání provlhnutí a zašpinění. Roztok:

 • ochrání oděvy před vlhkostí a nečistotami až na 3 měsíce,
 • zachová prodyšnost membránového materiálu,
 • 2× až 3× urychlí schnutí oděvů,
 • je bez zápachu a barvy.

3 důvody, proč sáhnout po sadě pro cyklisty:

Zabrání vrzání a drhnutí

Mazivová složka NANOPROTECH Bicycle zabrání drhnutí řetězu, lanek, os pedálů a tlumičů. Díky nanočásticím zůstane mazivo ve spojích až 1 rok.

Ochrání před korozí

Nanočástice s roztokem NANOPROTECH Bicycle přilnou k součástkám bicyklu, zamezí přístupu molekulám vody – a tím i reznutí. Projíždění kaluží, brození v řece ani uložení kola ve sklepě vám už vrásky přidělávat nebude.

Zamezí ulpívání nečistot

Roztok impregnace INPRODUCTS vytvoří na povrchu ochrannou křemíkovou vrstvu, která odpuzuje vodu i nečistoty. Impregnace tak brání i před vznikem nevzhledných skvrn.

 


 Bezpečnostní list

Manuál Nanoprotech Bicycle

Manuál Impregnace Inproducts


Koupit Sada pro cyklisty

Koupit v e-shopu

Sprej se může hodit i vašim kamarádům. Dejte jim vědět.

Doporučujeme také

Doporučujeme také Impregnace na OUTDOOR ODĚVY zabrání znečištění a provlhnutí membánovových oděvů až na 3 měsíce

Impregnace Inproducts ochrání vaši membránovou bundu a kalhoty, čepici nebo rukavice před mokrem a znečištěním – v létě, během zimy a až na 3 měsíce. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Impregnace na OUTDOOR ODĚVY

Doporučujeme také Impregnace na OBUV až na 3 měsíce ochrání textilní, semišovou a membránovou obuv před vlhkostí a znečištěním

Impregnace ochrání vaši textilní, semišovou a membránovou obuv před provlhnutím a znečištěním – i v extrémních podmínkách a až na 3 měsíce.

Více o Impregnace na OBUV

Doporučujeme také Nanoprotech Bicycle promaže řetěz, bovden a další součástky a až na 12 měsíců je ochrání proti vodě a reznutí

Ochraňte své kolo před rzí, promažte řetěz a další součástky. Aplikací zamezíte ulpívání nečistot a prachu – to vše až na 1 rok. Stačí jediný stisk tlačítka.

Více o Nanoprotech Bicycle